"Все для причастя": Львівський алкомаркет обурив вірян написом на своєму фасаді (фото)

Львівський алкомаркет BadBoy, на фасаді якого нещодавно зʼявився напис з релігійним підтекстом «все для причастя», замінив його. Тепер на фасаді розміщено текст із вибаченням. Відповідне фото у Facebook опублікувала Марʼяна Пʼєцух, передають Патріоти України.

На фото видно, що замість напису «все для причастя», який викликав шквал обурення у соцмережах, тепер на фасаді магазину великими літерами написано «пробачте, так налажати перед Великоднем ми могли тільки у Львові».

6 квітня Львівська міська рада повідомила, що отримала декілька скарг щодо напису від мешканців міста. «Сьогодні ми вже провели розмову із власниками магазину. Нам пообіцяли впродовж двох днів забрати неоднозначний напис», — пояснила посадовиця Львівської міська ради Ірина Кулинич.

Вона зазначила, що користувачі соцмереж засудили таку рекламу, пояснюючи тим, що це ображає християн, які готуються прийняти святе причастя у часі великоднього посту.


В гробниці першої жінки-фараона: На півдні Єгипту виявили запечатані глеки з вином, якому 5 тисяч років (фото)

понеділок, 2 жовтень 2023, 0:30

“Виявлені посудини великі і в хорошому стані збереження. А залишкам вина, знайденим всередині, приблизно 5000 років", - прокоментував знахідку Мустафа Вазірі, генеральний секретар Вищої ради старожитностей Єгипту. . Археологи виявили посудини в гробниц...

Колись тут жили черепахи та інші тварини: У Києві повністю висохло озеро (фото)

неділя, 1 жовтень 2023, 23:49

У Подільському районі Києва, на Виноградарі, повністю висохло озеро Синє. Від нього лишилося кілька невеликих калюж та вологий ґрунт. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів київський активіст Михайло Сторожук, передають Патріоти України. «Повніст...