Засновник компанії "Балістика", яка виготовляє захисне військове спорядження, Олександр Довгий, заявив, що підприємство досі не має права бронювати своїх військовозобов'язаних працівників. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
Олександр Довгий, який служить у ЗСУ з початку повномасштабного вторгнення, нарікає на відсутність підтримки для підприємства, продукцією якого користуються сотні тисяч захисників. Він зазначає, що працівники "вторинних галузей — тарологи, сушисти й інші — отримують бронювання без особливих перешкод", тоді як його компанія досі чекає на відповідь від Міністерства оборони.
За словами Довгого, на захист країни після отримання повісток стали також два топ-менеджери компанії, а нещодавно ще один працівник отримав повістку. Компанія чекає на рішення щодо бронювання від Міністерства оборони вже понад чотири місяці — з 24 червня, хоча за законодавством відповідь повинна була надійти протягом 10 днів.
"На наше переконання "Балістика" відповідає критеріям для бронювання не лише за Міністерством оборони, а й за Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України та Міністерство економіки України, але бронювання отримати не вдається", – підкреслює засновник компанії.
Компанія не тільки займається виробництвом спорядження для військових, а й активно підтримує сили оборони України, надавши допомогу на суму близько 80 млн грн. На підприємстві працює понад 100 осіб, середня зарплата яких перевищує середній показник по країні більш ніж у 1,5 рази. За перші 9 місяців 2024 року компанія перерахувала до бюджету 55 360 278 грн податків і зборів, демонструючи стабільний внесок у державні фінанси.
"Чому тоді інші отримують бронювання, а "Балістика" навіть не може дочекатися відповіді на свої запити? Що ще потрібно довести, щоб отримати це право? Чи варто й надалі працювати без підтримки? Чи хтось зацікавлений у тому, щоб "Балістика" припинила свою діяльність? Адже без співробітників підприємство не зможе виконувати свої завдання", – ділиться Олександр Довгий.
В Україні ширяться випадки крадіжок акаунтів в Telegram. Злочинці за допомогою фішингових панелей крадуть чужі акаунти, а потім використовують їх для того, щоб виманювати кошти у тих, хто знаходиться в переліку контактів в вкраденому акаунті. Першими ц...
За даними суду, старший сержант був військовим по мобілізації. Він у жовтні 2022 року пішов у відпустку. Згодом його госпіталізували до КНП «Тернопільський обласний медичний центр соціально-небезпечних захворювань» Тернопільської обласної ради. Там він...