З архіву ПУ. "Вмить заспівали солов'їною чисто й гарно": Киянка влаштувала міграційній службі "мовний копняк"

Ольга Хижняк розповіла, що після зауваження від керівництва співробітники відомства відразу добре згадали українську.

У Києві місцева мешканка поскаржилася на співробітників Державної міграційної служби України у одному із районів міста, які нібито не хотіли розмовляти українською мовою доти, доки їм не дали копняка. Про це киянка, працівниця Міністерства юстиції України Ольга Хижняк написала на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

Вона зазначила, що прийшла до установи, аби забрати документи. "Державна міграційна служба одного з районів Києва... Жодного слова державною мовою. Я зверталася до співробітників українською - відповіді отримувала узьким язиком", - підкреслила жінка.

Киянка додала, що після цього звернулася до керівниці та поскаржилась на ситуацію, а та одразу пішла до своїх колег. В жорсткій, неввічливій формі вона нагадала працівникам, в якій державі вони знаходяться. "І, о чудо!!! Працівники держустанови вмить заспівали солов`їною чисто й гарно, а головне - всі відвідувачі почали говорити державною! Тобто рузкоязичнаму насєлєнію потрібен чарівний копняк, щоб ці люди почали поважати власну країну і себе в ній. Мовний закон нам на допомогу!" - підсумувала жінка.


Боржникам по комуналці, які виїхали за кордон, загрожує арешт рахунків: Що варто знати

четвер, 22 травень 2025, 7:44

В Україні, де через війну багато людей виїхало за кордон, боржникам за комунальні послуги можуть арештувати рахунки. Це стосується і тих людей, які виїхали за кордон. Про це повідомила Інна Кучук, начальниця управління правового забезпечення продажу СП...

"Ми сильні, ми переможемо і приїдемо додому": Український воїн, який переніс 40 операцій, планує повернутися на фронт

четвер, 22 травень 2025, 7:30

Володимиру – 49 років. Він доброволець, колишній командир взводу 43-ї окремої механізованої бригади. За час війни він пережив понад сорок операцій, втратив око, руку та ногу, але не втратив найголовнішого – силу духу. Його історію розповіло "hromadske"...