"Кішки - це рідина": Неймовірний пухнастик підкорює мережу (відео)

На думку науковця, представники сімейства котячих можуть виходити «за рамки звичайних фізичних кордонів» і можуть одночасно вважатися твердими, і рідкими...

У мережі поширюється смішне відео, в якому коту запропонували випити води з високої і вузької склянки. Замучена спрагою тварина спочатку розгублено чіпає лапою стакан, на денці якого хлюпається вода, а потім повністю просовує в нього голову і починає хлебтати, передають Патріоти України.

«Це ще один доказ того, що кішки - це рідина», - писали в коментарях.

До слова, у 2017 році жартівлива Ігнобелівська премію в галузі фізики була вручена Марку-Антуану Фардіну, який довів, що представники сімейства котячих можуть виходити «за рамки звичайних фізичних кордонів» і можуть одночасно вважатися твердими, і рідкими - через їх надприродною здібності приймати форму ємності, в якій вони перебувають, буквально «розтікаючись» по ній.
Хтось із користувачів Twitter у відповідь на "питущого кота" розмістив своє відео, де представник цього ж племені дивом втягується в щілину під дверима.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Жарт природи: На Землі знову з'явилися птахи, які вимерли 135 тисяч років тому

неділя, 10 листопад 2019, 20:59

Спільний предок, що мешкає на Мадагаскарі, дав поштовх для відновлення цього виду. 150 тис. років тому ця дивовижна птиця жила на атолі Альдабра, передають Патріоти України. В ті часи на атолі не було рясного напливу туристів, він ще не належав Сейшела...

Хіти тижня. Щасливі одесити висипали до морвокзалу: Вперше за декілька років до міста зайшов величезний океанський круїзний лайнер (фотофакти)

четвер, 7 листопад 2019, 16:30

Перший візит океанського круїзного лайнера в Одесу за останні кілька років відбувся сьогодні, 30 жовтня на день завітав лайнер «Amera». Раніше цей гігант, під старою назвою, вже користувався гостинністю одеситів, повідомляють Патріоти України з посилан...