Пухнастий дослідник: Кіт шляхом експерименту переконався, що мильна піна не може витримати його вагу (відео)

Користувачів мережі найбільше вразила реакція кота-дослідника...

На інтернет-платформі Reddit було опубліковано веселе відео, яка вмить стала вірусним. На ньому кіт шляхом експерименту на особистому досвіді переконується, що мильна піна не може витримати його вагу, передають Патріоти України.

Тварина, забравшись на край ванни, торкається піну лапою, а потім наступає на неї. І падає в воду.
Користувачів мережі найбільше вразила реакція кота-дослідника, який вибрався з ванни на килимок: «Яка завидна холоднокровність!», «Дивно, він залишається абсолютно спокійний», «Він сприйняв це з гідністю. У мене ще ніколи не було кішки, яка після таких випадків не мчала б по дому в паніці», - писали в коментарях.

Хтось припустив, що кіт звик до води і любить її, але просто не розрахував цього разу глибину. І що вода, мабуть, була теплою, так як кішки не люблять холод.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Переймає звички своїх нових родичів - махає хвостом, по-собачому грає в доганялки: Осиротіле теля почало вважати себе собакою після того, як його "усиновила" сім'я вівчарок (фото)

вівторок, 18 лютий 2020, 0:35

Цуценята також впевнені, що Бадді - їх рідний братик. Осиротіле теля, яке живе на фермі у австралійців Корал і Уейна Елджі в штаті Новий Південний Уельс, вважає себе собакою. Як пише видання Metro, після загибелі матері-корови шеститижневого малюка, як...

"Мачуха-доля відірвала дідів-запорожців від матереного лона й закинула їх на Кубань: 16 лютого 1918 року Кубань була прилучена до України", - Снєгирьов

неділя, 16 лютий 2020, 16:45

Оцінюючи діяльність СКНР, треба визнати, що на Кубані багато в чому визначилося майбутнє незалежної України. На думку останнього прем’єра республіки Кубанський Край В. Іваніса, нерішуче ставлення українського уряду Скоропадського до політичного об’єднання