Пухнастий дослідник: Кіт шляхом експерименту переконався, що мильна піна не може витримати його вагу (відео)

Користувачів мережі найбільше вразила реакція кота-дослідника...

На інтернет-платформі Reddit було опубліковано веселе відео, яка вмить стала вірусним. На ньому кіт шляхом експерименту на особистому досвіді переконується, що мильна піна не може витримати його вагу, передають Патріоти України.

Тварина, забравшись на край ванни, торкається піну лапою, а потім наступає на неї. І падає в воду.
Користувачів мережі найбільше вразила реакція кота-дослідника, який вибрався з ванни на килимок: «Яка завидна холоднокровність!», «Дивно, він залишається абсолютно спокійний», «Він сприйняв це з гідністю. У мене ще ніколи не було кішки, яка після таких випадків не мчала б по дому в паніці», - писали в коментарях.

Хтось припустив, що кіт звик до води і любить її, але просто не розрахував цього разу глибину. І що вода, мабуть, була теплою, так як кішки не люблять холод.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Не для клаустрофобів: Американець знайшов найдивніший будинок у світі (фото)

вівторок, 11 серпень 2020, 0:07

Відео з будинком стало популярним в TikTok - там його прозвали "худим". Прогулюючись поблизу Чикаго, хлопець зняв на камеру, можливо, найдивніший будинок у світі. Зі сторони складається враження, що він не досягає і метра в ширину, що дуже спантеличило...

Про вільні економічні зони в ОРДЛО на тлі заяв Кравчука

неділя, 9 серпень 2020, 10:27

Підсумовуючи зазначу, що пропозиція Леоніда Кравчука про створення вільних економічних зон свідчить про те, що Україна фактично взяла на себе зобов’язання ратифікувати політичну частину Мінських домовленостей, і профінансувати відновлення інфраструктури й