"Так і не зрозумів, навіщо був потрібен весь цей учорашній, 19 лютого, цирк. Прихильникам блокади потрібно зараз не з поліцією битися й намети ставити в Києві, а пояснювати людям, чому возити вугілля з ОРДЛО – не можна. Адже багато хто цього досі не розуміє." Про це пише на своїй сторінці у Facebook журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України, продовжуючи:
Якби я був серед організаторів блокади, я б зараз у першу чергу намагався переконати громадян, що альтернатива вугіллю із зони АТО є, і вимагав би від Кабміну прийняття конкретних заходів для диверсифікації поставок. Як варіант, "Самопоміч" могла би сформувати свій тіньовий уряд і запропонувати власний варіант виходу з паливної кризи.
Наприклад, виходить Єгор Соболєв на прес-конференцію і каже: "На місці міністра палива е енергетики я зробив би такі кроки для забезпечення енергетичної незалежності від терористів". І по пунктах виклав би свою програму. Це було би правильно. Щоб люди бачили, що ти маєш більш конструктивний план дій, ніж намети біля будівлі АП.
Після вчорашньої картинки у сторонніх спостерігачів може скластися думка, що ніяких варіантів відмови від вугілля з ОРДЛО немає, й тому прихильники блокади змушені влаштовувати бійки та скандали, щоб не переходити до суті питання. А насправді це не так. Алгоритм відмови від вугілля із зони АТО існує, потрібно тільки донести його до людей.
Проблема тільки в тому, що з цим у політиків якраз проблеми. Битися і палити шини – легко. Переконувати людей набагато складніше.
Гарною новиною є той факт, що російські агенти отримують підозри. Проте важливо не зупинятися на досягнутому та звернути увагу на Верховну Раду, адже там подібних колаборантів дуже багато. Таку думку висловив підполковник ЗСУ, заступник командира 3 ОШБ...
У Запоріжжі внаслідок ракетного обстрілу, який РФ здійснила у суботу, 18 січня, вибуховою хвилею пошкоджений Свято-Андріївський кафедральний собор УПЦ МП. Військовий прокоментував, як "відреагували" представники собору. Про це військовослужбовець ЗСУ С...