Мова йде про таке поняття, як "точковий масаж". Сам він походить від китайської медицини та допомагає зменшити головний біль.
Потрібно лише зосередитись на одній із шести основних точок на голові, залежно від того, де болить, і масажувати її від 30 секунд до 1 хвилини. Масажувати потрібно з легким натиском круговими рухами.
Фахівці запевняють , що після цього симптоми повинні зникнути впродовж 5-10 хвилин.
Точка YINTANG
Вона розташована в центрі голови, трішки вище носа між бровами.
Цю точку потрібно масажувати, якщо симптоми вказують на втому від тривалої роботи за монітором.
Точки SHUAI GU
Розташовані ці точки на 2-3 см вище за лінію росту волосся, прямо над нашими вухами.
Масаж цієї ділянки допоможе позбутись втоми очей та головного болю тензіонного типу (це коли біль може виходити з верхівки, потиличної або тім'яної частини голови, шиї, очей, м'язів чола, обличчя та інших м'язових груп голови, шиї та обличчя). Такий вид головного болю вважають найбільш поширеним.
Точки YINGXIANG
Такі точки розташовані на відстані близько 2 см від кожної ніздрі, тобто трішки вище за лінію губ.
Медики рекомендують, що масаж цих точок позбавить не лише від головного, але й від зубного болю. Може бути також корисним при застуді, оскільки відкриває пазухи.
Точки ZAN ZHU
Вони розташовані прямо під бровами біля перенісся.
Масаж цих точок полегшує симптоми застуди на гриппу і массаж такої ділянки рекомендовано виконувати одну хвилину.
Точки TIANZHU
Точки розташовані в задній частині голови, тобто у верхній частині хребта. Масажем цієї ділянки можна зняти мігрень та сильний головний біль.
Точки HEGU
Розташовані вони не на голові, а збоку великого пальця кожної руки.
Існує припущення, що масаж цих точок лікує головний, зубний біль, почервоніння, набряк очей та інфекції носових пазух.
"У США розроблена система попереджень для кожного стихійного лиха, щоб запобігти жертвам серед цивільного населення. Однак в Україні, навіть під час загрози обстрілом експериментальною російською ракетою, за звичкою, евакуйовується тільки влада. Чи дов...
Мобілізаційний резерв України на сьогодні становить 3,7 млн людей. А загальна кількість громадян чоловічої статі віком від 25 до 60 років – 11,1 млн. Про це йдеться в інформації на інфографіці видання The Financial Times, передають Патріоти України. У ...