Ситуація зі злочинністю у Севастополі ускладнюється. Про це пише Андрій Покровський у своїй публікації "Анексований Крим - "сіра зона": кримінал у Севастополі"."Патріоти України" наводять його дані щодо ситуації зі алкоголем, наркотиками, й розбазарюванням бюджетних коштів.
За даними начальника місцевого поліцейського главку Василя Павлова, севастопольці за рік збільшили вжиток алкоголю майже на 30%, при тому, що місцевим законом обмежується час продажу міцних напоїв. У стані алкогольного сп'яніння у Севастополі здійснюється кожен п'ятий злочин. Не краще обстоять справи і з наркобізнесом. За рік виявлено 299 наркозлочинів, з яких більше двох третин – особливо тяжкі й тяжкі, а половина пов`язана зі збутом наркотичних речовин. Місто заполонила реклама зілля – "солі", гашишу, й інших.
Алкоголь і наркотики - далеко не все. Набуло широкого розмаху казнокрадство. "В ході перевірки законності використання бюджетних коштів, що виділяються в рамках федеральної цільової програми "Соціально-економічний розвиток Криму і Севастополя до 2020 року", встановлено 14 фактів розкрадання, по яких порушені кримінальні справи. Всього виявлено 268 злочинів економічної спрямованості, з них 187 тяжких і особливо тяжких. Попереджено 54 злочини корупційної спрямованості, у тому числі 22 випадки хабарництва", – відзначається у звіті відомства за минулий рік.
Варто відзначити, що ніхто не піддає аналізу причин погіршення криміногенної ситуації, або не бажає піддати їх розголосу, оскільки вони мають коріння більше у політичній, ніж соціальній сфері. Так, ні для кого не секрет, що після анексії Криму на півострові стрімкими темпами зросло вживання алкогольних напоїв сумнівної якості. Українські п'яниці не знали, наприклад, такої бридоти як "Глід", задовольняючись, у гіршому разі, дешевими настійками та бальзамами з аптеки. Значно подорожчали кримські вина. Це змусило багатьох любителів алкоголю перейти на горілку. Свій внесок у загострення криміногенної ситуації роблять мігранти з депресивних регіонів сусідньої Росії, та біженці з Донбасу. При всьому цьому, на вулицях Севастополя в рази більше, ніж за української влади, піших патрулів і екіпажів, місто завішане відеокамерами, а для розкриття злочинів використовуються найсучасніші методи й устаткування. Втім, це жодним чином не впливає на кримінал. Його стає більше. Причина, на погляд автора, вельми проста: Крим – "сіра зона", і нормальна людина не може почуватися тут комфортно.
Російські окупанти планували наступальну операцію на Харківському та Сумському напрямку 1−15 червня 2024 року. Про це NV повідомило високопоставлене джерело в ЗСУ, передають Патріоти України. Підготовку до нового наступу окупанти завершили наприкінці т...
"У США розроблена система попереджень для кожного стихійного лиха, щоб запобігти жертвам серед цивільного населення. Однак в Україні, навіть під час загрози обстрілом експериментальною російською ракетою, за звичкою, евакуйовується тільки влада. Чи дов...