На що Адміністрація Президента витрачає $50 тисяч у місяць, передбачені на реформи в Україні? - Іван Крулько

Невже компанію BGR Group, якій АП платить такі кошти, найняли лише для того, щоб вона стала "першоджерелом" брудної інформації про конкурентів?

Адміністрація Президента. Фото: ZN.ua.

На початку січня 2017 року стало відомо, що Адміністрація Президента залучила американську компанію BGR Group задля лобіювання інтересів України у Сполучених Штатах Америки, посилення зв'язків між країнами, інформування урядових та громадських інституцій США щодо досягнень і результатів реформ в Україні, залучення інвестицій у нашу країну. Щомісячна плата за це до кінця 2017 року, згідно документів, розміщених на сайті відділу реєстрації іноземних агентів (FARA) Мінюсту США - 50 тисяч доларів США. Так пише в своєму блозі народний депутат України Іван Крулько, передають Патріоти України.

Як переконують в АП, BGR Group залучена Нацрадою реформ у якості консультанта за сприяння Українського Фонду підтримки Реформ в Україні і за кошти донорів.

Якщо наші дипломатичні служби не справляються зі своєю роботою, то можливо й варто було найняти лобіста, хоч це і сумнівно...

Та що у підсумку? Днями BGR Group стала "першоджерелом" інформації про зустріч лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко з Президентом Сполучених Штатів Америки Дональдом Трампом. Та чомусь замість позитиву, якого досягнуто - обіцянки Трампа, що "Сполучені Штати не знімуть санкції з Росії, поки вона не піде з України", у ЗМІ виноситься брехня і бруд, що Тимошенко ніби то "ловила Трампа під туалетом". Мабуть, як і король Йорданії Абдалла II ібн Хусейн, зустріч із яким, як і з Юлею Тимошенко, підтвердив Білий дім?

Така перекручена інформація переходить будь-які межі пристойності та поза етикою. У зв'язку з цим виникає кілька риторичних питань:

1) Який інтерес України побачили у цій інформації лобісти, найняті Банковою?

2) Який меседж вони хотіли донести до інвесторів?

3) Яким чином ця брехлива інформація сприятиме реформам, покращенню іміджу України та лобіюванню її інтересів у США?

4) Чи знають донори, на що витрачаються їхні кошти - 50 тисяч доларів у місяць?

5) І головне - чи у захваті сам Трамп та його команда від такого негативного позиціонування американською компанією BGR Group, найнятою українським урядом за гроші донорів?

Уся ця історія наштовхує на думку, що в АП уже забули історію з Манафортом і далі продовжують плутати особисті вузькопартійні інтереси з національними інтересами України...

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Шашлики 2.0": Урядовий квартал утік, а як щодо попереджень для решти? - Зоя Казанжи

п’ятниця, 22 листопад 2024, 15:46

"У США розроблена система попереджень для кожного стихійного лиха, щоб запобігти жертвам серед цивільного населення. Однак в Україні, навіть під час загрози обстрілом експериментальною російською ракетою, за звичкою, евакуйовується тільки влада. Чи дов...

Аналітики The Financial Times підрахували реальний мобілізаційний резерв України

п’ятниця, 22 листопад 2024, 15:19

Мобілізаційний резерв України на сьогодні становить 3,7 млн людей. А загальна кількість громадян чоловічої статі віком від 25 до 60 років – 11,1 млн. Про це йдеться в інформації на інфографіці видання The Financial Times, передають Патріоти України. У ...