Олена Єскіна: Майбутнє України - за коноплями

У "європейського мера" Глухова Мішеля Терещенко багато планів щодо створення кластерів коноплі та льону, в т. ч. й центру конопляної терапії.

"Патріоти України" цитують фрагменти інтерв`ю дружини "європейського мера" Глухова Мішеля Терещенко Олени Єскіної-Терещенко журналу “Незалежний аудитор”, де вона, серед іншого, розповідає про грандіозні плани коханого француза-українця щодо коноплі:

“Чи всі Ваші родичі та друзі схвалили Ваше заміжжя?

Звісно.

Ваш чоловік — персона медійна. В Україні Мішеля Терещенка сприймають як француза, що узявся розвивати аграрний сектор, щоб зробити Глухівський район Сумської області квітучим і заможним. Відомо, що він покладає надії на вирощування льону. Але ж цей район славетний іще й вирощуванням конопель — саме в Глухові існує єдиний в Україні Інститут луб’яних культур. Нині про відродження конопельного напряму багато хто говорить, тому чи не має Ваш чоловік особистого інтересу до цього сектора? Які ще галузі перебувають у сфері його бізнес-інтересів?

3-4-62-63-30-12

Бізнес зараз не актуальний, тому що Мішель Терещенко працює міським головою Глухова. Він, як і я, полишив свій бізнес, хоча підприємства, які він створив, дійсно займаються льоном і коноплями. Інститут луб’яних культур справді є унікальним. Колись він вивів коноплі з низьким показником наркотичних речовин, і Мішель допоміг у Франції знайти клієнта, який тепер щорічно сплачує інституту роялті за використання його прав інтелектуальної власності. Раніше інститутові загрожувало закриття й він перебував у занедбаному стані, не здогадуючися про те, що робити зі своїм винаходом… У самого Мішеля багато планів щодо створення кластерів коноплі та льону, зокрема використання конопель з медичною метою, наприклад, відкриття центру конопляної терапії. За цим — майбутнє. Це може стати однією з ключових переваг України на світовому ринку й складовою міжнародного іміджу країни.

Ви часто буваєте в Глухові? Якими Вам видаються місцеві ландшафти, чи до вподоби життя якнайдалі від суєти мегаполісів?

Мені дуже подобається Глухів. Я там проводила багато часу, допомагаючи чоловіку під час виборчої кампанії і після його обрання. Це — неймовірне місто, історичне. Дуже затишне. Чиста вода — можна пити хоч із крана. Дуже гарні люди. На території міста розташований Національний заповідник «Глухів», де понад 50 об’єктів культурної спадщини, частина з яких, на жаль, перебуває в занедбаному стані: «Тюремний замок», який потрібно негайно рятувати; перший в Україні театр, де ставили різні вистави, зокрема і французькою мовою, коли Глухів був гетьманською столицею України. Тоді, як свідчать джерела, і життя в Глухові було краще, ніж у Києві, і будинки…

Де Ви там живете?

У чоловіка є будиночок.

Великий?

Маленький.

Що найважливіше Ваш чоловік уже зробив для Глухова?

Викорінив корупцію на міському рівні: отримав місто з бюджетом із боргом у декілька мільйонів, а через рік вийшов на «плюс», а гроші спрямовує на міські потреби”.

Опублікував: Андрій Коваленко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Українське суспільство фактично не склало тест на життя в демократичній державі та вже його не здасть, - Портников

субота, 12 липень 2025, 23:00

У 2019 році після президентських і парламентських виборів українці розписалися в тому, що їм потрібний персоналістський режим білоруського типу. Про це сказав журналіст Віталій Портников, передають Патріоти України. "Тут (в Україні, - ред), в принципі,...

Окупант мав позивний "Фізрук": ЗСУ ліквідували російського тренера з лапти (фото)

субота, 12 липень 2025, 21:50

Сили оборони знищили російського окупанта – Сергія Патюкова, повідомляють Патріоти України. Сергій Патюков із серпня 2023 року вирушив добровольцем брати участь у злочинній війні проти України. До війни він одинадцять років був вчителем фізичної культу...