"Порядку денного не було. Трамп до ладу і сам не розумів, навіщо йому зустрічатися з Путіним" - Фельштинський

Історик вважає, що необхідності в зустрічі російського та американського президентів у Гамбурзі не існувало.

Путін і Трамп під час зустрічі у Гамбурзі. Ілюстрація:Радіо СвободаРеальна розмова президента США Дональда Трампа з президентом РФ Володимиром Путіним тривала не дві з половиною години, а годину. Про це російсько-американський історик, автор книги "ФСБ підриває Росію" Юрій Фельштинський заявив в інтерв'ю виданню Деловая столица, передають Патріоти України.

"Десять хвилин пішло на привітання, 50% часу – на переклад. Протягом години розмови нічого реально не обговориш. Можна було б намітити якісь теми для подальших переговорів, але нам уже повідомили, що угод щодо майбутніх зустрічей досягнуто не було", – сказав він.

На думку історика, Трамп і Путін навряд чи зустрічалися, щоб "домовитися стосовно головних питань".

"Не випадково адміністрація Трампа ще до його зустрічі з російським президентом підкреслювала, що жодного визначеного порядку денного немає. Трамп до ладу і сам не розумів, для чого йому зустрічатися з Путіним. Необхідності у цій зустрічі, зрозуміло, не було", – вважає Фельштинський.

Як відомо, 7 липня Трамп і Путін зустрілися вперше, це сталося на полях саміту G20, який пройшов у Гамбурзі. Переговори тривали 2 години 20 хвилин замість запланованих 35 хвилин.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Мордор круто збільшив видатки на війну. Це вже 3/5 бюджету

четвер, 30 березень 2023, 1:00

Світові медія сформували новий тренд, - вони пророкують розвал російської економіки. І цього разу - це не занурення у фантазії якихось експертів, а аналіз закритих цифр федерального бюджету Московії. . Bloomberg порахував, що видатки кремля на війну зр...

"Аню" Лорак довели, і вона "сама" скасувала взагалі всі концерти в РФ, - Голобуцький

четвер, 30 березень 2023, 0:15

"Бєдная Аня!"...)) Спочатку їй скасували концерти в Ростовє-на-Дону і Краснодарє. Тоді у Воронежі "перенесли" концерт на невідому дату. Тоді "підвісили" питання з вересневими концертами в Москві...", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй ст...