Росія сповідує НКВД-шний принцип торгашества. Невідомо, що Путін захоче отримати замість українських кораблів із Криму - військовий експерт

На думку аналітика, згода на повернення військової техніки з Криму може спричинити політичні втрати для України.

Путін. Фото:Україна Молода

Києву краще проігнорувати пропозицію президента РФ Володимира Путіна про повернення Україні військової техніки з окупованого Криму. Про це заявив у коментарі виданню Гордон військовий експерт, заступник директора Центру дослідження армії, конверсії і роззброєння Антон Міхненко, зазначають Патріоти України.

"Потрібно розуміти, що є певна історія переговорного процесу між Україною і Росією. Навіть у 90-х, коли відбувався поділ Чорноморського флоту, Україна отримала найстаріші на той момент кораблі. Будь-які переговори з РФ закінчуються тим, що вона відстоює власні інтереси.

Тобто невідомо, що Путін захоче отримати замість українських кораблів із Криму. Росія сповідує НКВДшний принцип торгашества. В останній момент вони можуть сказати, що хочуть щось отримати за ці кораблі. Я думаю, краще ігнорувати пропозицію Путіна. Він намагається продемонструвати Заходу якесь прагнення налагодити контакти. Не забувайте про "кремлівську доповідь" мінфіну США і наближення виборів президента РФ", – зазначив Міхненко.

На його думку, згода на повернення військової техніки з Криму може спричинити політичні втрати для України.

"Росія хоче показати: мовляв, дивіться, навіть за таких відносин з Україною ми готові віддати їй старий флот. Яка ж лояльна російська влада! Звичайно ж, кораблі, що залишилися у Криму, були в непоганому стані. Але зараз є великі сумніви щодо цього.

На мою думку, річ навіть не в тому, що їх доведеться ремонтувати. Повернення кораблів із Криму може не тільки обійтися нам у копієчку, але й спричинити політичні втрати. Так, Військово-морський флот України сильно ослаб. Ми втратили левову частку наших кораблів і суден забезпечення. Фактично ми будуємо свій флот із нуля", – наголосив Міхненко.

Як повідомлялося раніше, 11 січня Путін на зустрічі з керівниками російських ЗМІ заявив, що Росія готова передати Україні військові кораблі й авіатехніку з Криму.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ліки, що вбивають: Держлікслужба встановила нові заборони на небезпечні препарати

п’ятниця, 20 липень 2018, 15:44

Під заборону Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками потрапила низка ліків, які містять небезпечний порошок. Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками забонила лікарські препарати, які міст...

"Трамп подвергает опасности и свою страну, и вообще планету. Увы, но масштабы именно таковы", - блогер

п’ятниця, 20 липень 2018, 14:58

"Почему выбрали Трампа? Потому что захотели усиления своей американской идентичности. Устали от растущей глобализации, размывающей границы государственного и национального", - пише у своєму блозі Євген Тітов, повідомляють Патріоти України, і продовжує:...