Росія сповідує НКВД-шний принцип торгашества. Невідомо, що Путін захоче отримати замість українських кораблів із Криму - військовий експерт

На думку аналітика, згода на повернення військової техніки з Криму може спричинити політичні втрати для України.

Путін. Фото:Україна Молода

Києву краще проігнорувати пропозицію президента РФ Володимира Путіна про повернення Україні військової техніки з окупованого Криму. Про це заявив у коментарі виданню Гордон військовий експерт, заступник директора Центру дослідження армії, конверсії і роззброєння Антон Міхненко, зазначають Патріоти України.

"Потрібно розуміти, що є певна історія переговорного процесу між Україною і Росією. Навіть у 90-х, коли відбувався поділ Чорноморського флоту, Україна отримала найстаріші на той момент кораблі. Будь-які переговори з РФ закінчуються тим, що вона відстоює власні інтереси.

Тобто невідомо, що Путін захоче отримати замість українських кораблів із Криму. Росія сповідує НКВДшний принцип торгашества. В останній момент вони можуть сказати, що хочуть щось отримати за ці кораблі. Я думаю, краще ігнорувати пропозицію Путіна. Він намагається продемонструвати Заходу якесь прагнення налагодити контакти. Не забувайте про "кремлівську доповідь" мінфіну США і наближення виборів президента РФ", – зазначив Міхненко.

На його думку, згода на повернення військової техніки з Криму може спричинити політичні втрати для України.

"Росія хоче показати: мовляв, дивіться, навіть за таких відносин з Україною ми готові віддати їй старий флот. Яка ж лояльна російська влада! Звичайно ж, кораблі, що залишилися у Криму, були в непоганому стані. Але зараз є великі сумніви щодо цього.

На мою думку, річ навіть не в тому, що їх доведеться ремонтувати. Повернення кораблів із Криму може не тільки обійтися нам у копієчку, але й спричинити політичні втрати. Так, Військово-морський флот України сильно ослаб. Ми втратили левову частку наших кораблів і суден забезпечення. Фактично ми будуємо свій флот із нуля", – наголосив Міхненко.

Як повідомлялося раніше, 11 січня Путін на зустрічі з керівниками російських ЗМІ заявив, що Росія готова передати Україні військові кораблі й авіатехніку з Криму.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Початок кінця? "В России дефолтные регионы переводят на внешнее управление", - Злий Одесит

понеділок, 22 січень 2018, 13:59

"В прошлом году я неоднократно писал о том, как кризис косит российские регионы, погружая их в долговое болота и приближая к дефолту. Что же, от прогнозов к реальности, а она такова, что 2018-й для двух российских субъектов уже начался с переходом под ...

Листи з Донецька: "Люди в Донбассе ненавидят этих оккупантов. Все хотят в Украину", - Цимбалюк

понеділок, 22 січень 2018, 11:59

"Руки опускаются от бессилия и злости. Кремль возмущается, что Россию на законодательном уровне признали оккупантом Донбасса, но нести ответственность за происходящее в захваченных районах не желает", - пише у своєму блозі Роман Цимбалюк, повідомляють ...