"Приїзд держсекретаря США Джона Керрі в Москву і 4-годинні переговори з Володимиром Путіним самі по собі свідчать про те, що відносини двох країн зрушилися з мертвої точки. Тим не менш, масштаб взаємодії різко звузився. Адже три роки тому, до початку української епопеї, Росія була членом Великої вісімки, і їй не потрібно було винаходити історії на кшталт сирійської заради того, щоб з нею проводили переговори", - написав російський політолог Дмитро Орєшкін у статті для НВ, передають Патріоти України.
Таким чином, відносини між РФ та США дійсно «розморозилися», однак у більш вузькому, недружньому і формальному руслі. У засобах масової пропаганди можна скільки завгодно говорити про те, що приїзд Керрі є великою перемогою Путіна, однак це не скасовує того факту, що три роки тому країна була рівноправним членом клубу провідних країн світу. Сьогодні вона вже не є таким членом.
За повернення до переговорів з формального набору тем (Україна і Сирія) заплачено неймовірно дорого. Варто згадати лише про загиблих 224-х пасажирів російського літака, підірваного ІДІЛ у відповідь на втручання Росії в Сирію. Не будемо також забувати, що в цій країні загинули сім російських військовослужбовців. Ціна заплачена непомірна. В Росії про це не говорять, навпаки, акцент робиться на тому, що з нами почали домовлятися, хоча три роки тому домовлялися за визначенням.
Чому домовляються? Тому що складно зробити вигляд, що Росії в світі не існує. Все ж таки це найбільша країна в світі з серйозним військовим потенціалом і значними (хоча і такими, що зменшуються) економічними ресурсами. З РФ так чи інакше потрібно домовлятися – як і з Китаєм, Індією, Бразилією та іншими регіональними державами. З цим і пов'язана заява Керрі про те, що Росія є «важливим партнером» Америки.
У російських ЗМІ все подається так, ніби РФ і США знову стали двома світовими гегемонами. Але це не так. Сполучені Штати ясно дають зрозуміти, що Росія – це регіональна держава і ведуть з нею переговори відповідним чином. Не домовлятися з Росією складно (тому що РФ є серйозним учасником і сирійської, і української епопеї), хоч це і відбувається в більш вузькому спектрі і найгіршій тональності. Іншими словами, успіх у відносинах з США можна розглянути тільки в локальній перспективі, але якщо дивитися на питання в проміжку останніх 5-6 років, то наявним є погіршення.
Китайський полонений розповів, як потрапив до російської армії та поділився, що в його взводі було лише кілька китайців. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на інтерв'ю полоненого китайця Ванга Гуанцзюна під час телемарафону. "Я так само...
Країна-агресор Росія активно вербує іноземних жінок на роботу на заводах, що виробляють дрони типу Шахед, якими потім російські окупанти атакують Україну. Про це 25 квітня повідомляє агентство Bloomberg із посиланням на власні джерела, передають Патріо...