Тестовий майданчик українського варіанту надшвидкісного потягу Hyperloop можливо запустити вже 2019 року. Про це міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив в ефірі програми "Вердикт" з Сергієм Руденком на телеканалі Еспресо.TV, зазначають Патріоти України.
"Ми для себе маємо наступну етапність.Спершу НАН України надасть нам наукове обгрунтування цього нового виду транспорту. Якщо воно буде достатнім, щоб ми могли перейти до стадії технологічної розробки і тестування, нам необхідно отримати офіційне погодження Hyperloop One, власне підприємства Ілона Маска, та інших компаній", - пояснив міністр.
За його словами, тільки після цього можна переходити "до спорудження тестового майданчику". "В наших планах - це 2019 рік", - наголосив він. Разом з тим, Омелян визнав, що це великий проект, котрий потребує "багато зусиль, багато координації".
Як заявляв раніше керівник українського проекту з будівництва Hyperloop HypeUA Олександр Озеран, будівництво тестового майданчику Hyperloop в Україні коштуватиме вдвічі дешевше, ніж будівництво євроколії.
Тестовий майданчик підземної вакуумної транспортної системи Hyperloop може бути створено у Дніпрі.
В Україні 19% айтівців були звільнені протягом останнього року, найчастіше це мідли та сеньйори, яких скорочували через фінансові труднощі, оптимізацію або завершення проєктів. Водночас компанії активно шукають досвідчених технічних фахівців у сферах р...
Світ вкотре переконується у небезпеці монополії КНР на ряд критичних для глобальної економіки позицій, зокрема щодо видобутку та обробки рідкоземельних металів, де Україна на щастя для себе та Заходу, має значний потенціал. Світова автомобільна промисл...