"На самом деле даже цена на электроэнергию с 1 марта — это только начало следующего повышения. Потому что уже в 2016 году было понятно по тем объемам, которые производят атомные, тепловые станции, по тарифам для них, во сколько им обходится производство электроэнергии 1 кВт. Стало понятно о следующем этапе повышения", — зазначив він.
На думку експерта, в майбутньому буде запропоновано повернутися до трьох категорій споживання: до 150 кВт/год, від 150 до 600 кВт/год і вище. "Те, кто потребляет до 100-150 кВт·ч, для них пока устанавливается такой "маяк" — цена для них должна быть в районе 2 гривен (за 1 кВт·ч. — Ред.). Фактически, вдвое еще надо поднять цену. Для тех, кто будет потреблять более 150 кВт·ч, до 600 кВт·ч (зависит от того, какое примут решение), установят не 1,60 грн, а в районе 2,5 гривен. Это предварительно, рассматривали вариант 3 гривни", — розповів Корольчук.
Він також додав, що уникнути подорожчання електроенергії було неможливо, оскільки це досить запущена проблема в Україні. "У нас достаточно долго происходило дотирование производства энергии для населения — фактически содержалась низкая цена. Теперь такая расплата за это", — пояснив він.
Внутрішньо переміщені особи, які наймають житло і витрачають на оренду понад 20% свого сукупного доходу, можуть отримувати субсидії на оренду житла. При цьому субсидія на найм житла призначається, якщо ВПО відмовились від допомоги на проживання. Про це...
Швидкий розвиток технологій змінює ринок праці. Вже до кінця десятиліття під загрозою зникнення опиниться низка професій. Без роботи ризикують залишитися в першу чергу спеціалісти, які виконують однотипні завдання. Докладніше про майбутні тенденції на ...