У Києві подорожчає проїзд у метро і маршрутках: Столичні посадовці назвали дату і тарифи

Проїзд в метро коштуватиме, як і раніше - один жетон. Але за жетон треба буде віддати вже 5 гривень.

Проїзд в метро подорожчає. Фото: Киев - Сегодня.

З 15 липня 2017 року вартість проїзду в метро Києва повинна подорожчати до 5 грн, а в наземному транспорті - до 4 гривень. Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник, передають Патріоти України з посиланням на УНІАН.

За його словами, таке рішення пов'язане зі зростанням вартості тарифів на електроенергію, а також підвищенням мінімальної заробітної плати в Україні.

Поворозник зазначив, що 24 травня починається громадське обговорення цієї ініціативи, яка повинна вирішити проблему покриття витрат на електроенергію, а також забезпечити виплату зарплат людям, які обслуговують міський транспорт.

Російські фінансисти дуже стривожені: Як американські борги обрушать рубль

четвер, 26 квітень 2018, 23:17

Експерти припускають, що зростання прибутковості американських паперів тільки продовжиться. Прибутковість американських казначейських паперів перевищила психологічно важливу позначку в 3%. Експерти пояснюють це перспективою прискорення інфляції і нарощ...

"Экспортные перспективы для "Ольхи" весьма радужные или Кто интересуется украинской ракетой кроме ВСУ" - Злий одесит

четвер, 26 квітень 2018, 19:53

Як заявив секретар РНБО, українською ракетою зацікавилося багато іноземних замовників. "Вчера был поистине день “Ольхи”. Пристальное внимание прессы, новостные ленты с хвалебными заголовками, и заверения официальных лиц о светлом и беззаботном будущем ...