За словами одного зі співрозмовників видання, концерн має намір "підстрахуватися", бо в умовах падіння цін на сировину прибутковість розробки східних родовищ знижується. Інше джерело відзначило, що переговори зі сторонніми виробниками "Газпром" почав через ризик браку коштів на освоєння Чаяндінського і Ковиктінського родовищ, які мають стати ресурсною базою для поставок китайським партнерам.
За даними Reuters, "Газпром" вже звернувся до Іркутської нафтової компанії і обговорює з нею схеми потенційних поставок газу в трубопровід концерну. Обсяг таких поставок може скласти до 7 млрд кубометрів на рік.
Слід зазначити, що в прес-службі "Газпрому" заявили Reuters, що компанія поки не планує купувати газ сторонніх виробників для експорту в Китай.
Як заявив прес-секретар "Газпрому" Сергій Купріянов, "контакти були тільки в інформаційному плані для формування балансу газу по Сходу".
В Україні закон зобов’язує повнолітніх дітей матеріально підтримувати своїх батьків, якщо ті опинилися у скрутному становищі. Про це нагадують юристи та пояснюють, у яких випадках аліменти можуть бути стягнені на користь батьків, передають Патріоти Укр...
В Україні ціни на продукти за рік зросли на понад 20%, а яблука подорожчали майже втричі через поганий врожай та імпорт. Однак у липні очікується сезонне здешевлення овочів, а восени – стабілізація, якщо не завадить погода. Про це розповів економіст Ол...