За словами одного зі співрозмовників видання, концерн має намір "підстрахуватися", бо в умовах падіння цін на сировину прибутковість розробки східних родовищ знижується. Інше джерело відзначило, що переговори зі сторонніми виробниками "Газпром" почав через ризик браку коштів на освоєння Чаяндінського і Ковиктінського родовищ, які мають стати ресурсною базою для поставок китайським партнерам.
За даними Reuters, "Газпром" вже звернувся до Іркутської нафтової компанії і обговорює з нею схеми потенційних поставок газу в трубопровід концерну. Обсяг таких поставок може скласти до 7 млрд кубометрів на рік.
Слід зазначити, що в прес-службі "Газпрому" заявили Reuters, що компанія поки не планує купувати газ сторонніх виробників для експорту в Китай.
Як заявив прес-секретар "Газпрому" Сергій Купріянов, "контакти були тільки в інформаційному плані для формування балансу газу по Сходу".
Падіння цін на нафту і період надлишкової пропозиції, що насувається, можуть створити ідеальну можливість для посилення санкцій щодо російських поставок до такого ступеня, що вони фактично почнуть бити по кишені Кремля, передають Патріоти України з по...
В Україні протягом дії воєнного стану пенсіонери-чорнобильці щомісячно будуть отримувати доплату до пенсії у розмірі 2361 грн. Про це йдеться у проєкті закону № 12000, передають Патріоти України. Зазначається, що відповідно до нового законопроєкту про ...