6 способів заощадити на подорожі, - американський тревел-блогер

Подорожувати можна економно.

Сет Кугель. Фото: NY Times

Мандрівник Сет Кугель в колонці для NY Times розповідає, як побачити світ і при цьому не залишитися без грошей. Патріоти України, посилаючись на Нескучные новости, перекладають його поради для наших читачів.

1. Порівняйте різні варіанти

Автор радить скласти список країн, куди вам хотілося б поїхати в цьому році, а потім провести кілька перевірок, які дозволять вам ранжувати ці країни по співвідношенню "ціна - кількість та якість отриманих послуг".

Він пропонує почати з сайту Numbeo, який створює рейтинг країн по вартості життя, цінах в ресторанах, і міст за дорожнечею.

Складіть список країн за принципом "ціна - кількість та якість отриманих послуг"

Потім перейти на сайт на зразок Fareness, де можна підрахувати, у скільки вам обійдеться перебування в країні в обрані дати.

"І, нарешті, додайте додаткові пункти до країн, де живуть ваші друзі або родичі, які можуть почастувати вас вечерею або навіть дозволити зупинитися на ніч", - додає Кугель.

2. Розплануйте купівлю авіаквитків

"У вас напевно вже є кілька планів щодо поїздок на 2016 рік - весілля друга, візит ввічливості до рідних і, зрозуміло, поїздка-сюрприз на день народження до мами (моя мама заплатила мені, щоб я це написав). Але ціни на даний момент можуть бути не кращими.

Так що встановіть собі нагадування і слідкуйте за зміною цін на квитки. Наприклад, я нещодавно дивився, скільки коштують квитки на поїздку з Нью-Йорка в Париж на День пам'яті. Зараз ціна становить близько $900, але аз допомогою програми Hopper я визначив, що в період до 22 квітня ціни можуть впасти до $650", - розповідає автор.

3. Нещасливі свята

"Зі мною не раз таке траплялося: я купую квитки на літак в іншу країну, а потім раптом виявляється, що моя поїздка припала на національне свято чи ще щось, в результаті чого вулиці порожні, готелі переповнені, а магазини і ресторани закриті", - скаржиться Кугель.

Щоб уникнути розчарування, він радить пройтися за списком країн, над якими ви роздумуєте, і перевірити, чи не збираєтеся ви прилетіти під час якогось масштабного свята, що зіпсує вам все враження.

4. Заведіть собі кредитку

Автор радить придбати кредитну картку, яка надає бонуси мандрівникам і допоможе вам прийняти участь у програмі, де вам будуть нараховувати так звані "туристичні милі".

5. Не забувайте про знижки

Кугель розповідає, що непоганий спосіб заощадити - це встановити на свій браузер додаток Honey, яке працює з великою кількістю сайтів букінгу та покупки авіаквитків - це дозволить вам отримувати повідомлення про знижки та спеціальні пропозиції.

6. З розумом підходьте до оренди авто

Автор радить не бути сентиментальним і не приділяти надто багато уваги красивим автомобілям. Першим пріоритетом повинна бути ціна, бо дуже багато агентств накручують ціну за бонуси, які в подорожі зовсім не грають ролі.

Вбила рідкісна хвороба: Відомий український футболіст помер у 45 років (фото)

неділя, 28 травень 2023, 12:27

На 46-му році життя після тривалої боротьби з невиліковною хворобою помер колишній футболіст запорізького "Металурга", "Чорноморця" та "Оболоні" Дмитро Каряка, повідомили на його сторінці у Facebook ексодноклубники гравця, передають Патріоти України. Щ...

Укргідрометцентр уточнив прогноз погоди на неділю, 9 квітня

неділя, 9 квітень 2023, 5:55

У неділю, 9 квітня, погода буде хмарною з проясненнями. У переважній частині країни практично весь день дощитиме, подекуди з грозою. Температура в Україні коливатиметься від 7° морозу вночі до 15° тепла вдень. Про це повідомив Український гідрометеорол...