Заступник начальника управління – начальник відділу протидії злочинам у фінансовій, банківській сфері та зовнішньоекономічної діяльності Департаменту захисту економіки Нацполіціі України Руслан Стрембіцький розповів, в яких регіонах країни частіше підробляють гроші, передають Патріоти України із посиланням на українські ЗМІ.
Найчастіше, за його словами, страждають жителі Одеської області, приморського регіону в цілому, Західної України (Львова, Закарпаття, Волині). Стрембіцький зазначає, що найчастіше підробку знаходять при великих перерахунках, обміні валют, вилученні грошей з банкоматів, покупці у “мінял”.
Найчастіше вважають за краще підробляти купюри номіналом в 200 і 500 гривень, 100 доларів і 100 євро. На підробках, уточнює Стрембіцький, часто немає частини водяних знаків. На дотик і зовнішній вигляд фальшиву купюру відрізнити важко. Буває, що навіть апарати пропускають високоякісну підробку.
За словами правоохоронця, близько 80% всіх підроблених купюр приходять в Україну з Європи і країн Близького Сходу.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...