Де в Україні найчастіше можна отримати підроблені гроші

Найбільше страждають жителі Одеської області, приморського регіону в цілому, Західної України (Львова, Закарпаття, Волині).

У "мінял" фальшиві долари знаходять частіше, ніж у банках. Фото: 112 Україна.

Заступник начальника управління – начальник відділу протидії злочинам у фінансовій, банківській сфері та зовнішньоекономічної діяльності Департаменту захисту економіки Нацполіціі України Руслан Стрембіцький розповів, в яких регіонах країни частіше підробляють гроші, передають Патріоти України із посиланням на українські ЗМІ.

Найчастіше, за його словами, страждають жителі Одеської області, приморського регіону в цілому, Західної України (Львова, Закарпаття, Волині). Стрембіцький зазначає, що найчастіше підробку знаходять при великих перерахунках, обміні валют, вилученні грошей з банкоматів, покупці у “мінял”.

Найчастіше вважають за краще підробляти купюри номіналом в 200 і 500 гривень, 100 доларів і 100 євро. На підробках, уточнює Стрембіцький, часто немає частини водяних знаків. На дотик і зовнішній вигляд фальшиву купюру відрізнити важко. Буває, що навіть апарати пропускають високоякісну підробку.

За словами правоохоронця, близько 80% всіх підроблених купюр приходять в Україну з Європи і країн Близького Сходу.

"За пособництво укродиверсантам": В окупованому Луганську окупанти схопили пенсіонерку за розклеювання проукраїнських листівок (фото)

середа, 21 лютий 2018, 20:48

Також жінці "шиють" незаконне придбання і зберігання зброї. У Луганську "поліція" "ЛНР" затримала 70-річну жінку за те, що та нібито розклеювала проукраїнські листівки. А потім у неї в квартирі нібито вилучили цілий склад вибухівки. Про це повідомляє Р...

Так вмирає "військова еліта" Росії, або криваві дурні для пекла: ЗМІ повідомили про жахливі втрати ПВК "Вагнер"

середа, 21 лютий 2018, 20:46

Мрії навербованого "м'яса" про сите та заможне життя на пенсії не відповідають реаліям, котрі у Пригожина, звісно, приховують. Як пише видання Republik, на даний момент залишилося трохи більше 50% військових найманців ПВК «Вагнер» в строю. Решта - вибу...