Де в Україні найчастіше можна отримати підроблені гроші

Найбільше страждають жителі Одеської області, приморського регіону в цілому, Західної України (Львова, Закарпаття, Волині).

У "мінял" фальшиві долари знаходять частіше, ніж у банках. Фото: 112 Україна.

Заступник начальника управління – начальник відділу протидії злочинам у фінансовій, банківській сфері та зовнішньоекономічної діяльності Департаменту захисту економіки Нацполіціі України Руслан Стрембіцький розповів, в яких регіонах країни частіше підробляють гроші, передають Патріоти України із посиланням на українські ЗМІ.

Найчастіше, за його словами, страждають жителі Одеської області, приморського регіону в цілому, Західної України (Львова, Закарпаття, Волині). Стрембіцький зазначає, що найчастіше підробку знаходять при великих перерахунках, обміні валют, вилученні грошей з банкоматів, покупці у “мінял”.

Найчастіше вважають за краще підробляти купюри номіналом в 200 і 500 гривень, 100 доларів і 100 євро. На підробках, уточнює Стрембіцький, часто немає частини водяних знаків. На дотик і зовнішній вигляд фальшиву купюру відрізнити важко. Буває, що навіть апарати пропускають високоякісну підробку.

За словами правоохоронця, близько 80% всіх підроблених купюр приходять в Україну з Європи і країн Близького Сходу.

Будні "наддержави": Під Москвою спалахнув великий ТРЦ (фото, відео)

четвер, 13 грудень 2018, 13:28

Після загоряння з приміщення евакуювали близько 500 покупців і працівників. У підмосковних Котельниках (Росія) 13 грудня спалахнув торговий центр "Мега Біла дача". На будівлі палахкотіли новорічні прикраси, зокрема гірлянди. Про це повідомляє прес-служ...

Центр циклону сьогодні якраз розташувався майже над Києвом, - Наталка Діденко

четвер, 13 грудень 2018, 12:45

Температура повітря поки що залишається без змін – близько нуля, з невеликими коливаннями. Центр циклону сьогодні, на Андрія, якраз розташувався майже над Києвом (перша карта). Ще б пак, кому не хочеться побути в такій столиці? Тому снігом ще сипатиме ...