Де в Україні найчастіше можна отримати підроблені гроші

Найбільше страждають жителі Одеської області, приморського регіону в цілому, Західної України (Львова, Закарпаття, Волині).

У "мінял" фальшиві долари знаходять частіше, ніж у банках. Фото: 112 Україна.

Заступник начальника управління – начальник відділу протидії злочинам у фінансовій, банківській сфері та зовнішньоекономічної діяльності Департаменту захисту економіки Нацполіціі України Руслан Стрембіцький розповів, в яких регіонах країни частіше підробляють гроші, передають Патріоти України із посиланням на українські ЗМІ.

Найчастіше, за його словами, страждають жителі Одеської області, приморського регіону в цілому, Західної України (Львова, Закарпаття, Волині). Стрембіцький зазначає, що найчастіше підробку знаходять при великих перерахунках, обміні валют, вилученні грошей з банкоматів, покупці у “мінял”.

Найчастіше вважають за краще підробляти купюри номіналом в 200 і 500 гривень, 100 доларів і 100 євро. На підробках, уточнює Стрембіцький, часто немає частини водяних знаків. На дотик і зовнішній вигляд фальшиву купюру відрізнити важко. Буває, що навіть апарати пропускають високоякісну підробку.

За словами правоохоронця, близько 80% всіх підроблених купюр приходять в Україну з Європи і країн Близького Сходу.

Хіти тижня. "Бойовики в паніці, не знають куди ховатися. Їх техніка знищується": Волонтер повідомив про успіхи ЗСУ на Світлодарській дузі

субота, 26 травень 2018, 23:22

Завдяки злагодженій роботі бойової команди, в яку входять як офіцери, так і солдати, жодна провокація або обстріл українських позицій з боку бойовиків не залишаються непоміченими. Українські військові знищили бойову техніку противника на Світлодарській...

"Томос про надання українській православній церкві автокефалії вже написаний. А його текст унікальний" - архімандрит УПЦ МП (відео)

субота, 26 травень 2018, 21:46

Автором Томосу є один з кращих каноністів у православному світі. Томос (указ) про надання православній церкві в Україні автокефалії вже написаний. Про це в ефірі 5 каналу повідомив архімандрит Української православної церкви Московського патріархату (У...