Дістали "криваві хлопчики" з Донецького аеропорту: В Москві повісився командир 1-ї "інтербригади" "ДНР"

Бойовик весь час відчував докори сумління через загибель своїх підлеглих.

Аеропорт Донецька. Фото: ЖЖ.

У Москві 3 грудня повісився російський бойовик Артем Нургатін з позивним "Бревно", який брав участь у військових діях проти сил антитерористичної операції на Донбасі. Про це повідомляють Новости Донбасса, передають Патріоти України.

За словами одного з бойовиків боснійського походження Деяна Берича, "Бревно" відчував свою провину за загибель учасників незаконного збройного формування, які перебували під його керівництвом. Під час перших бойових зіткнень з українськими військовослужбовцями поблизу Донецького аеропорту бойовики через недосвідченість були обстріляні з ручних гранатометів, внаслідок чого загинули 35 людей. "Ніколи не міг сам пробачити себе, він звинувачував себе за швидку загибель наших хлопців, і ніщо не могло цього змінити", - написав Берич на своїй сторінці в соцмережі "ВКонтакте".

"Бревно" приїхав з Ростова-на-Дону на Донбас 23 травня 2014. У своїх інтерв'ю він розповідав, як проходив переформування в Росії, після чого воював проти українських військовослужбовців вже у якості командиру "1-ї інтербригади".

Ті, кого "переміг Путін": ІДІЛ розповів про зачистку російських командирів у Сирії

середа, 13 грудень 2017, 21:50

У результаті атаки, за словами бойовиків, було вбито не менше 58 сирійських військових, зокрема 4 офіцерів, а також 5 російських військових радників. Терористи ІДІЛ опублікували відео вересневої атаки на сирійських і російських військових на аеродромі ...

Вирішили допомогти у боротьбі з Росією: Канада зняла обмеження на експорт в Україну зброї

середа, 13 грудень 2017, 20:08

Розпорядження набирає чинності з дня його реєстрації. Даний контрольний перелік (Automatic Firearms Country Control List, AFCCL) включає в себе країни, в які канадські експортери можуть поставляти автоматичну зброю і її компоненти, попередньо подавши в...