Дістали "криваві хлопчики" з Донецького аеропорту: В Москві повісився командир 1-ї "інтербригади" "ДНР"

Бойовик весь час відчував докори сумління через загибель своїх підлеглих.

Аеропорт Донецька. Фото: ЖЖ.

У Москві 3 грудня повісився російський бойовик Артем Нургатін з позивним "Бревно", який брав участь у військових діях проти сил антитерористичної операції на Донбасі. Про це повідомляють Новости Донбасса, передають Патріоти України.

За словами одного з бойовиків боснійського походження Деяна Берича, "Бревно" відчував свою провину за загибель учасників незаконного збройного формування, які перебували під його керівництвом. Під час перших бойових зіткнень з українськими військовослужбовцями поблизу Донецького аеропорту бойовики через недосвідченість були обстріляні з ручних гранатометів, внаслідок чого загинули 35 людей. "Ніколи не міг сам пробачити себе, він звинувачував себе за швидку загибель наших хлопців, і ніщо не могло цього змінити", - написав Берич на своїй сторінці в соцмережі "ВКонтакте".

"Бревно" приїхав з Ростова-на-Дону на Донбас 23 травня 2014. У своїх інтерв'ю він розповідав, як проходив переформування в Росії, після чого воював проти українських військовослужбовців вже у якості командиру "1-ї інтербригади".

"Путін змінив конячку": В мережі дотепно пожартували з приводу рішення Собчак піти в президенти

четвер, 19 жовтень 2017, 0:28

Чи можливо з багаторічної ведучої низькопробного телепродукту "Дом 2" перетворитися на президента? "Чи можливо з багаторічної ведучої, мабуть, низькопробного вітчизняного телепродукту "Дом 2" переміститися у президентське крісло? Росія - країна можливо...

"Что-то тяжеленное бухает, окна дрожат": Мешканці окупованих Донецька та Макіївки здригаються від гучних обстрілів

четвер, 19 жовтень 2017, 0:17

Навіть крізь зачинені вікна навколишнім мешканцям виразно чути залпи важкого озброєння. Жителі окупованих Макіївки і Донецька в соціальних мережах повідомляють, що з настанням темряви в різних районах міста звуки бойових дій звучать все голосніше. Про ...