Керівник громадської ініціативи “Права справа”, військовий експерт Дмитро Снєгирьов розповів про зміни у тактиці бою ЗСУ на Донбасі. Патріоти України пропонують вам почитати запис його розповіді.
“Змінилася стратегія і тактика ЗСУ. Якщо раніше це був пострадянський синдром, коли концентрація на певній ділянці важкої техніки і живої сили і флангові прориви з подальшим виходом на тили супротивника, то тепер ми бачимо зовсім іншу тактику, яка притаманна арміям країн НАТО і США: просунулися на півкілометра, закріпилися, знову просунулися на кілометр”, – розповів Снєгирьов в ефірі Радіо Промінь.
За словами експерта, така тактика дає результати. Для росіян і для бойовиків це, по-перше, неочікувано і це дає свої плюси. “До Дебальцевого 6 км (залишилося дійти ЗСУ, – ред.) і в кільці нашого оточення знаходиться і Горлівка, і Докучаєвськ. Незважаючи на заяви бойовиків про те, що ЗСУ не контролюють трасу Донецьк-Горлівка, тим не менше, це свідчить про те, що збройні загони України вийшли на цю трасу.
І наразі йдеться про те, що це шляхосполучення буде в будь-який момент нашими ЗСУ перекрите. А що таке Докучаєвськ і Горлівка в напівкільці? Це означає, що ми змінили тактику військових дій, взявши в напівкільце ці міста і ми просто відтіснимо звідти бойовиків, вони змушені будуть звідти піти і залишити свої позиції”, – заявив Снєгирьов.
За словами експерта, в Росії закриті табори бойовиків (Зелений острів, Ростов-на-Дону), закриті реабілітаційні центри, які фінансував російський терорист Гіркін і наразі в Білогородській і в Воронезькій областях прикордонними військами ФСБ Росії ведуться укріплення кордонів і розгортання 150-ї мотострілецької дивізії. “Це свідчить про те, що загрозу для своєї безпеки Росія вбачає, перш за все, від бойовиків. Вона не бажає повернення тих добровольців на територію РФ. Вона їх хоче утилізувати”, – резюмує Снєгирьов.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...