Духовно-сакральна скрепа зоофіла: Скандальні фото улюбленого актора Путіна розвеселили українців (фотофакти 12+)

Щоб подібні "російські культурні діячі" не приїздили до нас, і потрібен візовий режим. Нехай показують довідки, що вони нормальні та взагалі безпечні.
Вірний "путінець" Олексій Панін. Фото: StarsLife.

Відомий своєю неадекватною поведінкою п'яний російський актор Олексій Панін розгулював вулицями голяка, демонструючи перехожим свої "скрепи". Скандальні голі фото улюбленого путінського актора опублікував в своєму Facebook блогер Сергій Наумович, передають Патріоти України.

"Російський актор і соратник Жириновського Олексій Панін показував перехожим свої "скрєпи". Українці, чому ви не пускаєте російських артистів до себе? Українці, чому ви хочете ввести з нами візи?"- написав він.

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.