Фейкові "родичі бійців АТО": СБУ запобігла провокації російських спецслужб у Львові

Організатором заходу стала мешканка Волині і діячка "Російського культурного центру".
СБУ запобігла провокації. Фото: Детектор медіа.

Співробітники Служби безпеки України запобігли проведенню у Львові провокаційної акції фейкових матерів учасників АТО, яку ініціювали російські спецслужби. Про це повідомили в прес-центрі відомства, передають Патріоти України.

Повідомляється, що 6 вересня у Львові планувалося проведення зборів фейкових "матерів учасників АТО". Учасниці заходу повинні були розкритикувати політику української влади на сході України і закликати до припинення АТО.

Для масовки організатори найняли близько сотні пенсіонерів і студентів, які повинні були представлятися родичами бійців АТО. За участь в акції їм обіцяли заплатити по 400 гривень. Організатором заходу стала мешканка Волині і діячка "Російського культурного центру". За гроші, отримані від російський кураторів, вона займалася пошуком масовки для провокації.

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою