Фейкові "родичі бійців АТО": СБУ запобігла провокації російських спецслужб у Львові

Організатором заходу стала мешканка Волині і діячка "Російського культурного центру".
СБУ запобігла провокації. Фото: Детектор медіа.

Співробітники Служби безпеки України запобігли проведенню у Львові провокаційної акції фейкових матерів учасників АТО, яку ініціювали російські спецслужби. Про це повідомили в прес-центрі відомства, передають Патріоти України.

Повідомляється, що 6 вересня у Львові планувалося проведення зборів фейкових "матерів учасників АТО". Учасниці заходу повинні були розкритикувати політику української влади на сході України і закликати до припинення АТО.

Для масовки організатори найняли близько сотні пенсіонерів і студентів, які повинні були представлятися родичами бійців АТО. За участь в акції їм обіцяли заплатити по 400 гривень. Організатором заходу стала мешканка Волині і діячка "Російського культурного центру". За гроші, отримані від російський кураторів, вона займалася пошуком масовки для провокації.

Про вільні економічні зони в ОРДЛО на тлі заяв Кравчука

неділя, 9 серпень 2020, 10:27

Підсумовуючи зазначу, що пропозиція Леоніда Кравчука про створення вільних економічних зон свідчить про те, що Україна фактично взяла на себе зобов’язання ратифікувати політичну частину Мінських домовленостей, і профінансувати відновлення інфраструктури й

Повернення до СЦКК російських офіцерів загрожує легалізацією "ЛДНР" у рамках Мінського процесу

неділя, 2 серпень 2020, 13:54

З огляду на ситуацію, що складається, переконаний, що українська сторона має наполягати не на поверненні росіян до роботи СЦКК, а на розширенні повноважень СММ ОБСЄ, як міжнародної інституції. Таким чином, на мою думку, західні партнери України будуть при