До створення гвинтокрила чоловік ретельно готувався. Два роки вивчав літературу, зустрічався з конструкторами-аматорами, робив креслення. Збирав необхідні деталі. Загалом на запчастини для літака витратив 2,5 тисячі доларів.
"Редуктор з автомобіля, двигун з автомобіля "Хонда", решта узлів – це доступні речі, які можна в гаражі зробити. В домашніх умовах можна все зробити", – впевнений конструктор-аматор.
Літає "гуцульський гелікоптер" на бензині. Витрачає 20 літрів пального на годину, якщо гвинтокрил просто зависає у повітрі. Якщо ж здіймається над Карпатами, вистачає і 12 літрів. Вітер буквально несе апарат. Зараз майстер працює над кабіною пілота. Він запевняє, вона буде сучасною та яскравою.
Родина аерохобі Федора не особливо підтримує, каже чоловік. Але й не заважає. А ось сусіди захоплюються винахідливістю односельця. Майстер переконаний, після випробувань та певних доопрацювань гвинтокрил можна запускати у серійне виробництво. На його думку, такий транспорт є ідеальним для Карпат.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...