Кабінет міністрів України оприлюднив подробиці грошового забезпечення поліцейських Національної поліції України. Про це йдеться в постанові N988 від 11 листопада, опублікованому на сайті уряду 1 грудня, передають Патріоти України.
Як стало відомо, грошове забезпечення співробітників Національної поліції (як і всіх інших силових відомств) складається з чотирьох основних положень: окладу за посаду, окладу за звання, надбавки за вислугу років та додаткових видів грошового забезпечення, що включають всілякі надбавки, доплати і премії.
У процентному співвідношенні загальне грошове забезпечення середньостатистичного співробітника Національної поліції виглядає приблизно наступним чином: 20% - оклад за посаду, 15% - оклад за звання, 25% - оклад за вислугу років, 40% - премії і надбавки. Однак в кожному окремому випадку ці цифри можуть змінюватися в залежності від характеру роботи і цілої маси факторів.
Наприклад, мінімальне грошове забезпечення генерала поліції третього рангу, начальника управління департаменту з вислугою 20 років складе 11,8 тис грн. З урахуванням надбавок і премій його грошове забезпечення може збільшиться на кілька тисяч - в залежності від його завдань, компетенції і так далі. В результаті кінцева сума може скласти 20 і більше тисяч.
Мінімальне грошове забезпечення рядового патрульної поліції, який працює в нічний час, складе 4 тис грн. З урахуванням надбавок і премій його грошове забезпечення теж може вирости і скласти 8 і більше тис грн.
"Є поняття окладу, надбавки ... Це все складно. І тим не менше 8-10 тисяч гривень зарплати новим патрульним поліцейським все одно залишаються по всій країні", - повідомив міністр МВС Аваков.
Решту графіків і деталі щодо надбавок і премій можна подивитися тут.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...