Пам'ятник активісти планували знести ще вчора, 29 січня, одразу після зносу пам'ятника організатору Голодомору 1932-1933 років Григорію Петровському, передають Патріоти України.
Проте зробити це не змогли, хоча й планували розправитися з Калініним всього за 45 хвилин. Невідомі люди, що представилися охороною, не дозволили активістам знести Калініна, повідомив в соцмережі один з учасників акції, мешканець Дніпропетровська Кирило Дороленко.
"Поки ми не знаємо, чия це ініціатива виставити охорону біля Калініна. Здаватися не будемо, почекаємо, поки охорона піде, потім знесемо пам'ятник", - написав Дороленко. Він ще додав, що кожен пам'ятник, який активісти будуть зносити, вони помітять написом: "Знесення".
До слова сказати, пам'ятник Михайлу Калініну в Дніпропетровську був споруджений в 1967 році до річниці Жовтневої революції. Калінін особисто брав участь у підготовці революції, був близьким соратником Леніна. Революціонер також відомий тим, що в день вбивства Кірова в грудні 1934 року, підписав постанову ЦВК і РНК СРСР, яка дало старт організації та юридичному забезпеченню масових репресій в СРСР.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...