Колоради - не просто шкідники-картоплеїди: У Литві георгіївську стрічку визнали символом нацизму

Литовські депутати зробили пропозицію про прийняття заборони поширювати і демонструвати дану стрічку в громадських місцях.

Заборонений аксесуар. Фото: stuki-druki.com.

Народні депутати Литви від Демократичної партії зробили пропозицію про заборону використання георгіївської стрічки, яка була прирівняна до символів нацизму. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Диалог.

"Як стало відомо, партія Союз вітчизни - Християнські демократи Литви висунула ідею заборонити георгіївську стрічку," - повідомили російські ЗМІ. Отже, литовські депутати зробили пропозицію про прийняття заборони поширювати і демонструвати дану стрічку в громадських місцях.

Крім того, влада Литви запропонувала на законодавчому рівні прирівняти георгіївську стрічку до символів нацизму чи комунізму з тією метою, що стрічка повинна буде потрапити під заборону відповідно до чинного в Литві закону про декомунізацію. Також депутати планують ввести адміністративну відповідальність за розповсюдження чи демонстрацію стрічки в публічних місцях.

Російські окупанти просунулися біля Часового Яру

четвер, 23 травень 2024, 7:15

Аналітики DeepState повідомляють про просування росіян біля Часового Яру, у Кліщіївці та Красногорівці Донецької області. "Ворог просунувся біля Часового Яру, в Кліщіївці та Красногорівці", - йдеться в повідомленні. . Нагадаємо, на думку аналітиків Ін...

Вбила рідкісна хвороба: Відомий український футболіст помер у 45 років (фото)

неділя, 28 травень 2023, 12:27

На 46-му році життя після тривалої боротьби з невиліковною хворобою помер колишній футболіст запорізького "Металурга", "Чорноморця" та "Оболоні" Дмитро Каряка, повідомили на його сторінці у Facebook ексодноклубники гравця, передають Патріоти України. Щ...