15 травня 2016 р. Україна відзначилася не лише перемогою на "Євробаченні". Інформаційний простір, особливо його український сегмент, обговорював й іншу новину – найбільший в світі транспортний літак Ан-225 «Мрія» авіакомпанії «Авіалінії Антонова» приземлився в аеропорту м. Перт, Австралія. Про це пише UaInfo, передають Патріоти України.
Це перший візит Ан-225 до континенту. «Мрія» доставила з Праги генератор компанії Brush. Його довжина - 8,8 м, висота - 3,17 м, ширина - 3 м, вага - близько 118 т. В якості розподільної конструкції використовувалися двотаврові сталеві балки загальною вагою 5,2 т. Це інженерне рішення дозволило суттєво заощадити на виробництві спеціальної розподільної рами та скоротити терміни підготовки до перевезення. Замовником перевезення виступила компанія Karpeles Flight Services (H.K.) Ltd., Гонконг.
В аеропорту Перту екіпаж літака привітав Надзвичайний та Повноважний Посол України в Австралії Микола Кулініч. В своїй промові він зазначив: «Ан-225 - гордість України, він розроблений, збудований в Україні та експлуатується українською авіакомпанією!»
Загалом подивитися на українського «короля неба», як охрестили його місцеві ЗМІ, до Перту прибули десятки тисяч австралійців з різних куточків материка.
На зворотному шляху до Європи Ан-225 доставить ще декілька вантажів. Зокрема, з Перту до Мілану буде перевезено вантаж промислового призначення.
Для довідки: Ан-225 «Мрія» призначений для доставки великогабаритних вантажів, які можуть розміщуватися як всередині, так і зверху фюзеляжу. Ім'я цьому неперевершеному крилатому велетню дав Генеральний конструктор Петро Балабуєв, якому 23 травня цього року виповнилося б 85 років. За його словами, «Мрія - це безкрайність людської думки та бажання, те, що веде нас вперед та ніколи не зникне, поки живе на планеті людина».
Максимальна маса вантажу, який може перевезти «Мрія», 250 т, дальність польоту в вантажем 200 т всередині фюзеляжу - 4000 км.
Розміри вантажної кабіни: довжина 43,3 м, ширина 6,4 м, висота 4,4 м. Всередині вантажної кабіни можна перевозити вертольоти, універсальні авіаційні та морські контейнери, легкові автомобілі, автосамоскиди, а також інші види самохідної та несамохідної техніки.
Перший політ Ан-225 виконав у 1988 р. Командиром екіпажу випробувачів був Олександр Галуненко, Герой України.
Ан-225 встановив 240 світових рекордів, в тому числі він перевіз найважчий вантаж масою 253 т, найважчий моновантаж вагою 187,6 т, а також найдовший вантаж - 42,1 м.
Ан-225 експлуатується авіатранспортним підрозділом ДП «АНТОНОВ» -- авіакомпанією «Авіалінії Антонова», яка сьогодні є лідером з перевезення унікальних надважких вантажів, в тому числі таких, перевезення яких іншими транспортними засобами просто неможлива.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...