"Львівський подарунок на Різдво": Три фури зі сміттям Садового знайшли на Рівненщині (фото)

Три фури зупинено, на місці інциденту працює поліція.

Фури зі сміттям. Фото: соцмережі.

На Рівненщині виявили три фури сміття зі Львова. Про це у "Фейсбуці" повідомив заступник голови в Рівненської обласної ради Олексій Бучинський, передають Патріоти України.

"Сьогодні свободівці, зокрема депутат Рівненської обласної Ради Володимир Муляр зупинили чергову вигрузку непотрібу з м.Лева на території Рівненщини - три фури зупинено, на місці інциденту працює поліція", - написав Бучинський.

Він також оприлюднив схему "утилізації сміття": "1. З бюджету м.Львів виділяється 27 тис. грн за одну фуру за маршрутом Львів-Дніпро (сміттєвий полігон). 2. Перевізник за погодженням з львівською владою їде лише до Рівненщини і домовляється скинути сміття тут або просто скидає стихійно . Вартість такої оборудки - до 7 тис. грн. 3. Різниця - 20 тис. грн бюджетних коштів в рівних частках ділиться між недобросовісним перевізником і мером", - стверджує Бучинський.

Фото: ФБ/Олексій Бучинський

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.

"Кривавий Новий рік": Серія жахливих ДТП сколихнула Україну, багато постраждалих (фото)

середа, 1 січень 2020, 16:57

У новорічні вихідні, 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року, в багатьох містах України трапилося одразу декілька моторошних ДТП, які забрали життя людей і призвели до великої кількості постраждалих, передають Патріоти України. До того ж у деяких із них...