"Мерседес" хотіли? Скажіть спасибі, що хоч так!": У РФ по покійника приїхала вантажівка з "Доброю Корівкою"

Обурена сім'я звернулася в прокуратуру і територіальний відділ управління Росспоживнагляду.

За померлими у Саратові приїде "Весела Корівка". Фото: Регіон 64.

У Саратові (Росія) місцеве ритуальне агентство прислало по померлого пенсіонера вантажну "Газель" із написом "Весела Корівка". Як повідомляє місцеве видання ІА "Регіон 64", до них звернулася жителька Саратова Катерина, якій померлий доводився свекром. Новину передають Патріоти України.

"Нам надали вантажну "Газель" з веселенькою рекламою саратовського молочного комбінату "Добра Корівка"! Чоловік, звичайно, обурився, але куди подітися? Везти треба, змирилися ми з цим. Машина виявилася без бригади, тільки з водієм. Той, зрозуміло, вантажити труну відмовився, працівники моргу теж. Поки чоловік не почав знімати все, що відбувається на камеру, ніхто нічого не робив. У результаті все-таки свекра поклали в машину", - розповіла жінка.

Після цього дівчина вирушила до ритуальної служби і поцікавилася, як таке могло статися, а також спробувала дізнатися, чи буде бригада. Там їй нахамили.

"На питання про "Корівку" мені у вкрай грубій формі відповіли: "А ви що, "Мерседес" хотіли?! Скажіть спасибі, що хоч так!". Також співробітниця ІП заявила, що похоронну бригаду ми не замовляли. Я сперечатися не стала: не той стан. Оплатила додатково послуги людей, нормальну машину. Тільки потім подивилася в першому чеку: замовляли ми цю бригаду! І оплатили її! А коли свекра привезли з міста, біля будинку ми пережили ще одну ганьбу. Підходили люди і питали: "У вас зовсім все погано? Грошей зовсім не було?!" - продовжила саратовчанка.

Наразі за даним фактом сім'я звернулася в прокуратуру і територіальний відділ управління Росспоживнагляду.

Картини, написані душею: Киянка, чиї руки через жахливу ДТП функціонують на 30%, створює олійні шедеври

вівторок, 28 червень 2022, 14:12

Хоча руки Іри поки працюють лише на 30%, її це не зупинило. Дівчина придбала мольберт, знайшла онлайн-уроки і сама вгадала й сконструювала пристрій, який допомагає їй тримати пензлі. Свої картини – фантастично красиві олійні пейзажі, малюнки тварин. Дв...

Україна може остаточно вирішити проблему Зміїного

неділя, 26 червень 2022, 15:50

Наразі саме базування росіян на Зміїному є найбільшою проблемою для чорноморських портів Одещини та дозволяє окупантам перекрити вихід у територіальні води Румунії й відповідно гирло Дунаю. 23 травня глава Пентагону Ллойд Остін заявив, що Данія надасть...