Фруктова імперія Анатолія Патія з'явилася з маленької кісточки апельсина ще у 1959 році. Тоді 6-річному Анатолію дядько привіз апельсинів, і хлопчик, з’ївши фрукт, вирішив виростити своє апельсинове дерево.
Чекати довелося довго – дерево дало плоди аж через 23 роки. Згодом Патій почав займатися розведенням фруктових дерев професійно й одержав хороші результати. Нині у його будинку є власні тропіки й субтропіки, а гранат і інжир росте в нього цілий рік просто у дворі.
Спочатку свої фруктові дерева Патій вирощував на балконах і верандах. А потім, щоб пристосувати екзотичні рослини до нашого клімату й зробити так, щоб вони давали відмінні плоди цілий рік, чоловік створив новаторську теплицю.
При температурі мінус один за вікном у теплиці справжній рай – 28 градусів тепла й це без якого-небудь опалення. Свій винахід Анатолій запатентував в 1994 році в Німеччині.
Незважаючи на те, що володіння Патія називають "банановою фермою", ростуть на ній і інші дерева: апельсинові, мандаринові та лимонні. До всього є у теплиці і дерева-сади, на різних гілочках яких ростуть і апельсини, і лимони, і лайм, і грейпфрут. Ростуть на фермі також дерева авокадо, маслини, суничне дерево.
Є й зовсім екзотичні, наприклад, наранхілла – нектар богів, яку називають найсмачнішою рослиною світу. Що ж до бананів, то чоловік вивів особливий карликовий сорт, який назвав "київським".
Найцікавіше те, що деревце з диво-ферми може купити кожен. Адже Анатолій займається розведенням і продажем унікальних саджанців.
Купити маленьке деревце можна всього за 50 гривень, але чекати перших плодів доведеться кілька років. Більші дерева коштують дорожче, а от готова доросла рослина із плодами коштує й до п'яти тисяч гривень. Можна замовити у Патія і проект теплиці. Обійдеться він у 400 євро.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...