Справу щодо екс-міністра екології Миколи Злочевського розслідує Антикорупційне бюро. Про це в ефірі телеканалу 112. Україна заявив голова Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник, передають Патріоти України.
"Справу щодо Злочевського - там не одна була справа - ми залишили розслідувати Антикорупційному бюро. Незважаючи на те, що по справі мало що зроблено, і щоб остаточно сказати, чи є там судова перспектива, необхідно провести певний обсяг роботи", - зазначив він.
"Залишити цю справу (НАБУ) було моїм рішенням, оскільки часто, коли я зустрічаюся з нашими міжнародними партнерами, задають питання законності зняття арешту в Лондоні з рахунків Злочевського і наскільки можливо було цього уникнути, якби справа належним чином розслідувалася", - додав Ситник.
Він пояснив, що є окреме кримінальне провадження за фактом зняття в Лондоні арешту з його рахунків, до подій по інших кримінальних провадженнях Злочевський може бути причетний. "Будемо намагатись розібратися - якщо є судова перспектива, то чому було знято арешт з рахунків Злочевського", - додав він.
Як відомо, згідно з рішенням суду від 25 грудня, оприлюдненого в Єдиному державному реєстрі судових рішень, з майна Злочевського, якого підозрюють у незаконному збагаченні, знято арешт. Арешт на його майно - два котеджі, дві земельні ділянки, домоволодіння площею 922 кв. м, автомобіль Rolls-Royse Phantom і причеп наклали 2 лютого 2015 року.
Печерський районний суд Києва вирішив, що арешт з майна необхідно зняти, оскільки Злочевському так і не вручили офіційну підозру безпосередньо в руки, а передали через адвоката. Справу проти Злочевського порушили 27 березня 2014 року за ч. 3 статті 368-2 Кримінального кодексу – "Незаконне збагачення": набуття службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище, у власність активів у значному розмірі, законність підстав набуття яких не підтверджено доказами, або передача нею таких активів іншій особі.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...