На полігоні "Широкий Лан" показали, як відбуваються випробування вітчизняного БТР-4Е (відео)

Машина проходить через глиняне болото, легко занурюється у воду і пливе наче човен.

Скрін відеоНа полігоні "Широкий Лан" проводять навчання військових, тренування морської піхоти, стрільбу резервістів та випробування на воді нового вітчизняного БТР-4Е. Про це йдеться в сюжеті Факти.ICTV, передають Патріоти України.

Військовики на БТРах вперше долали річку. Машина проходить через глиняне болото, легко занурюється у воду і пливе наче човен. Армійці навіть не знімали важкий броньований захист днища.

Попри весняне бездоріжжя на полігоні відбуваються тактично-стройові навчання зенітників, стріляють резервісти першої черги. Умовними цілями для ПЗРК Ігла, Стріла і зенітних установок були ворожі безпілотники.

Поблизу Білогорівки на Луганщині ліквідовано 500 окупантів - координати надали місцеві сили опору

субота, 21 травень 2022, 20:49

За даними Інституту вивчення війни, могли бути вбитими або пораненими до 485 російських солдатів та знищені понад 80 одиниць техніки. Завдяки наданій силами спротиву Луганщини інформації, ЗСУ розбили війська рф поблизу Білогорівки: мінус пів тисячі оку...

Інформація сил спротиву Луганщини про понтонну переправу окупантів підтвердилась - тепер біля Яремівки.

субота, 21 травень 2022, 20:40

Ці епізоди російсько-української війни наочно засвідчили той факт, що український рух спротиву на окупованих територіях працює плідно й ефективно, незважаючи на складну ситуацію. Російські окупанти намагаються звести через річку Сіверський Донець понто...