Не поділили дорогу: Колишній працівник прокуратури та військовий влаштували стрілянину в Одесі (фото)

Екс-заступник прокурора дістав пістолет і вистрілив в ногу бійцю АТО. Той, у свою чергу, прострелив ногу екс-заступнику прокурора.

У Одесі. Фото: Вікіпедія.

Сьогодні близько 12.15 на вулиці Приморській в Одесі колишній заступник прокурора Одеської області та військовослужбовець АТО влаштували стрілянину. Про це повідомляє УНН, передають Патріоти України.

За словами очевидців, інцидент стався через те, що чоловіки не поділили дорогу і вирішили проблему розв’язати за допомогою зброї. Екс-заступник прокурора дістав пістолет і вистрілив в ногу бійцю АТО. Той, у свою чергу, прострелив ногу екс-заступнику прокурора.

В патрульній поліції Одеси факт стрілянини підтвердили, при цьому зазначили, що слідство встановить справжні причини стрілянини, а винні будуть покарані.

Хіти тижня. Типові донецькі комбайнери: Упізнані двоє кадирівських головорізів, ліквідованих на Донбасі

неділя, 22 липень 2018, 16:00

Агресор Володимир Путін і його дармоїди люблять називати війну на Донбасі "громадянської", а місцевих вояків "шахтарями і трактористами". Однак за "дивним збігом" вантажі 200 з цієї "громадянської війни" йдуть масово на територію РФ. Відзначається, що ...

Хіти тижня. Екологічна катастрофа: Наслідки посухи в Криму показали з космосу (фото)

неділя, 22 липень 2018, 4:00

Дії РФ свідчать про те, що держава-окупант не зацікавлена в розвитку півострова з його природним потенціалом. Її безвідповідальність призводить до невідворотної шкоди навколишньому середовищу і збитків для місцевого населення. Окупований Крим за два ро...