Не поділили дорогу: Колишній працівник прокуратури та військовий влаштували стрілянину в Одесі (фото)

Екс-заступник прокурора дістав пістолет і вистрілив в ногу бійцю АТО. Той, у свою чергу, прострелив ногу екс-заступнику прокурора.

У Одесі. Фото: Вікіпедія.

Сьогодні близько 12.15 на вулиці Приморській в Одесі колишній заступник прокурора Одеської області та військовослужбовець АТО влаштували стрілянину. Про це повідомляє УНН, передають Патріоти України.

За словами очевидців, інцидент стався через те, що чоловіки не поділили дорогу і вирішили проблему розв’язати за допомогою зброї. Екс-заступник прокурора дістав пістолет і вистрілив в ногу бійцю АТО. Той, у свою чергу, прострелив ногу екс-заступнику прокурора.

В патрульній поліції Одеси факт стрілянини підтвердили, при цьому зазначили, що слідство встановить справжні причини стрілянини, а винні будуть покарані.

Хіти тижня. За нього билися дві імперії: У мережі показали вражаючі старовинні фото міста на Львівщині

середа, 20 березень 2019, 0:35

У серпні 1914-го на околицях міста відбулась відома в історії Городоцька битва - між австро-угорськими та російськими військами. В польському електронному архіві зберігаються світлини міста Городок. Воно розташоване над річкою Верещицею за 25 км від Ль...

Таємниця Антарктиди: На покинутій військовій базі можуть бути літаки

вівторок, 19 березень 2019, 23:49

На початку року з'явилася інформація, що район аномалії збігається з місцем висадки американської військової експедиції кінця 40-х років під назвою «Великий Стрибок». На покинутій антарктичній військовій базі можуть бути літаки, вважають австралійські ...