Несподіваний компромат: Новий губернатор Луганщини Гарбуз заявив, що українці та росіяни - один народ (відео)

Коли Юрій Гарбуз був головою Марківської РДА, на усі свята завжди запрошували росіян.

Юрій Гарбуз. Фото: donbass.comments.ua.

Відео було зроблено ще в 2009 році, співробітниками прес-служби Луганської обласної ради, журналістами з комунального закладу "Известия Луганщини". У той час нинішній губернатор Луганської обласної військово-цивільної адміністрації був головою райдміністраціі в Марківському районі. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Диалог.

Інтерв'ю з ним записали під час свята Водохреща, коли чиновник показово на камеру занурився в ополонку. У сюжеті барвисто описуються регалії Гарбуза, говориться про те, що він є генерал-хорунжим українського козацтва, займає позицію єднання росіян і українців.

"Я б не хотел, чтобы мы до этого дошли, как наши воевали… Вспомнить гражданскую войну.. Это неправильно, что историки пытаются что-то изменить. Один народ, один дух и вера одна, и правда одна", - говорить Гарбуз на камеру.

До слова, такі свята ніколи в Марківському районі не обходилися без присутності росіян. У закадровому тексті це згадується. Журналістка каже, що на свято цього разу були запрошені жителі Воронезької та Ростовської областей. До речі, на відео відображений і екс-голова Луганської обласної ради Валерій Голенко, який з легкістю віддав сепаратистам на відкуп Луганщину, активно підтримував федералізацію Донбасу, а в розпал бунтів проросійських найманців, спокійно втік до Києва.

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.