Одна з найнебезпечніших ділянок у світі: Скільки треба часу і грошей на розмінування Донбасу (відео)

Допомагають очищувати території експерти з усього світу.

На розмінування територій від "подарунків братів" потрібні роки. Фото: AFP.

На Донбасі з початку року загинули 92-є мирних мешканців, підірвавшись на мінах та інших вибухонебезпечних предметах. Такі дані наводить ООН, передають Патріоти України.

У нашому Міноборони зазначають, що нині через це Донбас – одна з найнебезпечніших ділянок у світі. Повне розмінування там може тривати до 10 років і коштуватиме понад 800 мільйонів доларів.

Допомагають очищувати території експерти з усього світу. Так звану протитранспортну, або протитанкову міну ТМ62 виготовляли ще в Радянському Союзі. Її особливість – пластиковий корпус і мала кількість металевих елементів, що ускладнює пошук металошукачем. Тому до кожного сигналу треба ставитися із надзвичайною обережністю.

Джерело: Факти.ICTV

Ядерний потенція Путіна: Чи реальні загрози і чим може відповісти світ?

субота, 7 травень 2022, 17:20

Своєю чергою, Президент України Володимир Зеленський не виключає можливості застосування кремлем зброї масового ураження на тлі війни проти України, оскільки росіяни вже продемонстрували безвідповідальний підхід до ядерної небезпеки на українських АЕС.

Відновити справедливість: У Львові можуть з'явитися вулиці на честь героїв Луганщини

субота, 7 травень 2022, 17:08

Збереження історичної правди про визвольні змагання на теренах Луганщини, гідне вшанування пам"яті його учасників- це головна мета цієї ініціативи. Прес-служба ГІ " Права Справа"