П'ять куль прошили груди: У "ЛНР" самоліквідувався місцевий бойовик (фото)

Терорист на п'яну голову вирішив перевірити надійність бронежилета.

Ліквідований бойовик. Фото:Fаcebook

У Луганській області в місті Брянка 4 вересня був убитий терорист "ЛНР" Євген Орленко з позивним "Домовий". Про це повідомив в Facebook офіцер ЗСУ Анатолій Штефан Штірліц, інформують Патріоти України.

Український військовий послався на інформацію з мережі, за його словами бойовик помер в результаті експериментів у стані алкогольного сп'яніння.

"После употребления боярышника с братушанями решил проверить надежность бронежилета выпущенного в Дырляндии. Все 5 пуль вошли в грудь террориста, 2 оказались смертельными. Воины-дырляндцы берите пример с Евгения", - розповів він.

Затримання Косяка: Як ця історія вплине на перемовини по Донбасу

неділя, 24 жовтень 2021, 16:29

Відкритим залишається питання, чи розуміють українські силовики всі ці загрози і наслідки подібної операції Кремля. На мою думку, наслідки будуть дуже негативними. Росія влаштувала цю провокацію на момент перебування в Україні місії одразу кількох між...

Затримання терориста Косяка має всі ознаки спланованої операції спецслужб РФ

субота, 23 жовтень 2021, 22:04

Додам, що на користь версії про сплановану провокацію Росії свідчить і той факт, що вона сталася у т.зв. «зоні розведення», в момент присутності патруля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Більше того, безпекових гарантій з боку української сторо