Погана карма окупантів: Кримський танкер затопили біля берегів Лівії

Доля екіпажу нафтоналивного судна залишається невідомою.

Фото:libyaherald.com

Танкер Goeast, який належав керченській компанії "Ювас-Транс", затопили біля берегів Лівії. Про це повідомляє enkorr, передають Патріоти України.

"Танкер, який йшов під прапором Коморських островів, відмовився підкоритися вимогам Берегової охорони Лівії зупинити судно і пустити на борт доглядову групу. Останні звинувачували команду корабля у тому, що вони незаконно завантажилися паливом на терміналі Абу-Камаш, розташованому в 170 км на захід від Тріполі", - йдеться у повідомленні.

Після того, як команда не вийшла на зв'язок, військові вдалися до обстрілу. В результаті цього вода попала в корпус через численні пробоїни, танкер дав крен і перекинувся.

Як повідомляється, вміст вантажних танків потрапив у відкрите море. Доля екіпажу нафтоналивного судна залишається невідомою.

Подвиг нескорених. Бій УПА проти нацистів під Загоровим у вересні 1943 року

неділя, 19 вересень 2021, 15:31

Найтрагічніша сторінка в історії Загорівського Різдво-Богородицького монастиря пов’язана з 8-11 вересня 1943-го. Тоді тут точився запеклий бій між загоном вояків УПА та есесівськими карателями. Новий Загорів - невеличке село в Локачинському районі Воли...

Хто, як і чому спонукає Зеленського "злити" державні інтереси?

неділя, 25 липень 2021, 12:58

Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим. Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим.