Погнали паніку: У мережі з'явився фейк про масову мобілізацію українців після Нового року

Вперше дана "новина" була опублікована ще в листопаді 2015 року, а зараз відбувається "реінкарнація старої брехні".

У соціальних мережах активно поширюється фейк про те, що з 1 січня 2018 року громадянам України віком до 45 років "відповідно до нового закону" нібито заборонять виїжджати з країни. Про фейк повідомляє ТСН з посиланням на джерело в СБУ, зазначають Патріоти України.

Як стало відомо, вперше дана "новина" була опублікована ще в листопаді 2015 року, а зараз відбувається "реінкарнація старого фейку".

У повідомленні говориться, що нібито після Нового року в силу вступить закон, згідно з яким громадянам України чоловічої статі, яким не виповнилося 45 років і без додаткових дозвільних документів, наприклад довідки з військкомату, заборонено виїжджати з України. Така інформація наводиться з посиланням на "джерела в Службі безпеки України".

Також видання повідомляють, що "в СБУ підтвердили інформацію про те, що відразу після новорічних свят розпочнеться сьома хвиля мобілізації".

За словами "джерел", інформацію про мобілізацію вже довели до військкоматів, проте офіційного розголосу ще не було.

Чому, маючи негативний досвід блокування, керівництво МВС не прийняло рішення щодо евакуації гелікоптерами Airbus H225?

субота, 22 лютий 2020, 12:15

Чому, маючи негативний досвід блокування можливого приїзду евакуйованих з Китаю у Львівський обласний госпіталь ветеранів війни, керівництвом МВС не було прийнято рішення щодо "переходу у світ нових технологій", а саме: транспортування евакуйованих на тер

Спільне патрулювання україно-російського кордону нашкодить Україні і не прискорить припинення війни

середа, 19 лютий 2020, 21:22

Україні треба наполягати на червоних лініях, спираючись на міжнародний досвід. Добре, ми погоджуємося на діяльність міжнародних адміністрацій під егідою ОБСЄ. Але під їх же охороною. На чому, власне, і наполягала Росія. Треба заганяти Росію в глухий кут,