Погнали паніку: У мережі з'явився фейк про масову мобілізацію українців після Нового року

Вперше дана "новина" була опублікована ще в листопаді 2015 року, а зараз відбувається "реінкарнація старої брехні".

У соціальних мережах активно поширюється фейк про те, що з 1 січня 2018 року громадянам України віком до 45 років "відповідно до нового закону" нібито заборонять виїжджати з країни. Про фейк повідомляє ТСН з посиланням на джерело в СБУ, зазначають Патріоти України.

Як стало відомо, вперше дана "новина" була опублікована ще в листопаді 2015 року, а зараз відбувається "реінкарнація старого фейку".

У повідомленні говориться, що нібито після Нового року в силу вступить закон, згідно з яким громадянам України чоловічої статі, яким не виповнилося 45 років і без додаткових дозвільних документів, наприклад довідки з військкомату, заборонено виїжджати з України. Така інформація наводиться з посиланням на "джерела в Службі безпеки України".

Також видання повідомляють, що "в СБУ підтвердили інформацію про те, що відразу після новорічних свят розпочнеться сьома хвиля мобілізації".

За словами "джерел", інформацію про мобілізацію вже довели до військкоматів, проте офіційного розголосу ще не було.

Про вільні економічні зони в ОРДЛО на тлі заяв Кравчука

неділя, 9 серпень 2020, 10:27

Підсумовуючи зазначу, що пропозиція Леоніда Кравчука про створення вільних економічних зон свідчить про те, що Україна фактично взяла на себе зобов’язання ратифікувати політичну частину Мінських домовленостей, і профінансувати відновлення інфраструктури й

Повернення до СЦКК російських офіцерів загрожує легалізацією "ЛДНР" у рамках Мінського процесу

неділя, 2 серпень 2020, 13:54

З огляду на ситуацію, що складається, переконаний, що українська сторона має наполягати не на поверненні росіян до роботи СЦКК, а на розширенні повноважень СММ ОБСЄ, як міжнародної інституції. Таким чином, на мою думку, західні партнери України будуть при