Погнали паніку: У мережі з'явився фейк про масову мобілізацію українців після Нового року

Вперше дана "новина" була опублікована ще в листопаді 2015 року, а зараз відбувається "реінкарнація старої брехні".

У соціальних мережах активно поширюється фейк про те, що з 1 січня 2018 року громадянам України віком до 45 років "відповідно до нового закону" нібито заборонять виїжджати з країни. Про фейк повідомляє ТСН з посиланням на джерело в СБУ, зазначають Патріоти України.

Як стало відомо, вперше дана "новина" була опублікована ще в листопаді 2015 року, а зараз відбувається "реінкарнація старого фейку".

У повідомленні говориться, що нібито після Нового року в силу вступить закон, згідно з яким громадянам України чоловічої статі, яким не виповнилося 45 років і без додаткових дозвільних документів, наприклад довідки з військкомату, заборонено виїжджати з України. Така інформація наводиться з посиланням на "джерела в Службі безпеки України".

Також видання повідомляють, що "в СБУ підтвердили інформацію про те, що відразу після новорічних свят розпочнеться сьома хвиля мобілізації".

За словами "джерел", інформацію про мобілізацію вже довели до військкоматів, проте офіційного розголосу ще не було.

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а