"Поліклініка без черг": В Україні записуватимуть на прийом до лікаря через Інтернет

Пілотний проект «Поліклініка без черг» стартує у двох лікарнях Києва наприкінці серпня.

Черги у лікарнях планують ліквідувати. Фото: report.if.ua.

В Мінохорони здоров’я України анонсували систему, що допоможе пацієнтам записуватися на прийом до лікаря будь-якими доступними та найбільш зручними способами: через вікно реєстратури, телефоном, через мобільні додатки, інтернет, за допомогою терміналів тощо. Новину передають Патріоти України з посиланням на Пресу України.

Така можливість стане доступною завдяки проекту «Поліклініка без черг». Про це в ефірі одного українських телеканалів розповів заступник міністра охорони здоров’я України Роман Ілик. «По-перше, це зручно для пацієнта. По-друге, це впорядковує роботу реєстратури. По-третє, це економить час, оскільки пацієнт приходить у йому зручний, заздалегідь домовлений час. На практиці є певні нюанси, але це все урегульовується в робочому порядку», - сказав Ілик.

Також від додав, що в багатьох приватних клініка практика запису на прийом через Інтернет вже давно працює. Пілотний проект «Поліклініка без черг» стартує у двох лікарнях Києва наприкінці серпня.

Планеті загрожує новий катаклізм: Вчені забили тривогу через Антарктиду

середа, 21 березень 2018, 14:40

З 1900 року рівень світового океану піднявся на 20 сантиметрів, а до кінця 21-го століття підніметься на метр або більше, тому вивчення льодовиків Антарктиди має величезне значення. Через активне танення гігантського льодовика в Антарктиді вже в найбли...

У Британії зухвала мавпа роздягнула туристку (відео)

середа, 21 березень 2018, 14:20

Ця нахабна мавпа майже оголила груди туристки, коли приспустили її топ, піднімаючись на дівчину. Легко вдягнувшись, Бріттані Боумен вирушила з друзями в місто Чіангмай в Таїланді, відоме своїми мавпами. Вона навіть не припускала, що її чекає, повідомля...