"Поліклініка без черг": В Україні записуватимуть на прийом до лікаря через Інтернет

Пілотний проект «Поліклініка без черг» стартує у двох лікарнях Києва наприкінці серпня.

Черги у лікарнях планують ліквідувати. Фото: report.if.ua.

В Мінохорони здоров’я України анонсували систему, що допоможе пацієнтам записуватися на прийом до лікаря будь-якими доступними та найбільш зручними способами: через вікно реєстратури, телефоном, через мобільні додатки, інтернет, за допомогою терміналів тощо. Новину передають Патріоти України з посиланням на Пресу України.

Така можливість стане доступною завдяки проекту «Поліклініка без черг». Про це в ефірі одного українських телеканалів розповів заступник міністра охорони здоров’я України Роман Ілик. «По-перше, це зручно для пацієнта. По-друге, це впорядковує роботу реєстратури. По-третє, це економить час, оскільки пацієнт приходить у йому зручний, заздалегідь домовлений час. На практиці є певні нюанси, але це все урегульовується в робочому порядку», - сказав Ілик.

Також від додав, що в багатьох приватних клініка практика запису на прийом через Інтернет вже давно працює. Пілотний проект «Поліклініка без черг» стартує у двох лікарнях Києва наприкінці серпня.

"Вернём все в зад!": Севастопольські комуністи змусили дітей співати про Сталіна

неділя, 17 грудень 2017, 0:12

Зазід урочисто відкрив севастопольський комуніст і співак Сергій Курочкін, який зображав Сталіна. Севастопольські комуністи провели урочисті збори з нагоди 138-го дня народження керівника СРСР часів Великого терору Йосипа Сталіна, де дітей присвячували...

У Миколаєві провалився в яму і розбився насмерть український військовий (фото)

субота, 16 грудень 2017, 23:45

За словами очевидців, які відразу підбігли до місця події, протягом 10 хвилин потерпілий ще подавав ознаки життя. Увечері в суботу, 16 грудня, на вулиці Соборній у Миколаєві біля Обласного палацу культури провалився в яму і розбився насмерть українськи...