"Поліклініка без черг": В Україні записуватимуть на прийом до лікаря через Інтернет

Пілотний проект «Поліклініка без черг» стартує у двох лікарнях Києва наприкінці серпня.

Черги у лікарнях планують ліквідувати. Фото: report.if.ua.

В Мінохорони здоров’я України анонсували систему, що допоможе пацієнтам записуватися на прийом до лікаря будь-якими доступними та найбільш зручними способами: через вікно реєстратури, телефоном, через мобільні додатки, інтернет, за допомогою терміналів тощо. Новину передають Патріоти України з посиланням на Пресу України.

Така можливість стане доступною завдяки проекту «Поліклініка без черг». Про це в ефірі одного українських телеканалів розповів заступник міністра охорони здоров’я України Роман Ілик. «По-перше, це зручно для пацієнта. По-друге, це впорядковує роботу реєстратури. По-третє, це економить час, оскільки пацієнт приходить у йому зручний, заздалегідь домовлений час. На практиці є певні нюанси, але це все урегульовується в робочому порядку», - сказав Ілик.

Також від додав, що в багатьох приватних клініка практика запису на прийом через Інтернет вже давно працює. Пілотний проект «Поліклініка без черг» стартує у двох лікарнях Києва наприкінці серпня.

Хіти тижня. Із життя диверсантів у Другій світовій: Історія чекіста, який керував Києвом, - блогер

вівторок, 17 жовтень 2017, 15:30

Невідомо чому, резидентом в окупованому Києві став 29-річний лейтенант держбезпеки з дипломом школи-семирічки Іван Кудря, що працював на оперативній роботі по лінії розробки українських націоналістичних середовищ. "Радянська держбезпека, готуючись до з...

Хіти тижня. Його шанували десятки мільйонів: Помер відомий екстрасенс з українським корінням

вівторок, 17 жовтень 2017, 14:00

​Уславленому цілителю було 82 роки. У Москві на 83-му році життя помер відомий цілитель та екстрасенс Аллан Чумак. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив журналіст Дмитро Гордон, передають Патріоти України. Аллан Чумак прийшов у цілительство з ж...