"Поліклініка без черг": В Україні записуватимуть на прийом до лікаря через Інтернет

Пілотний проект «Поліклініка без черг» стартує у двох лікарнях Києва наприкінці серпня.

Черги у лікарнях планують ліквідувати. Фото: report.if.ua.

В Мінохорони здоров’я України анонсували систему, що допоможе пацієнтам записуватися на прийом до лікаря будь-якими доступними та найбільш зручними способами: через вікно реєстратури, телефоном, через мобільні додатки, інтернет, за допомогою терміналів тощо. Новину передають Патріоти України з посиланням на Пресу України.

Така можливість стане доступною завдяки проекту «Поліклініка без черг». Про це в ефірі одного українських телеканалів розповів заступник міністра охорони здоров’я України Роман Ілик. «По-перше, це зручно для пацієнта. По-друге, це впорядковує роботу реєстратури. По-третє, це економить час, оскільки пацієнт приходить у йому зручний, заздалегідь домовлений час. На практиці є певні нюанси, але це все урегульовується в робочому порядку», - сказав Ілик.

Також від додав, що в багатьох приватних клініка практика запису на прийом через Інтернет вже давно працює. Пілотний проект «Поліклініка без черг» стартує у двох лікарнях Києва наприкінці серпня.

Ця кров - на совісті Кремля: У річницю трагедії українці пригадали подробиці катастрофи МН17 на Донбасі (фото, відео)

вівторок, 17 липень 2018, 18:21

Як відомо, Росія всіляко заперечує свою причетність до знищення малайзійського авіалайнера. 17 липня в Україні вшановують четверту річницю з дня аварії Boeing рейсу MH17, який був збитий російським "Буком" і спричинив за собою смерть 298 осіб. У зв'язк...

"Гроб на колёсиках": У "ДНР" похвалилися новим "роботокомплексом" (відео)

вівторок, 17 липень 2018, 13:58

Окупанти заявили, що ця зброя нібито здатна утримувати і супроводжувати ціль. Бойовики «ДНР» показали в мережі роботокомплекс «Турель» з дистанційним управлінням вогнем, передають Патріоти України. За даними окупантів, «Турель» призначений для установк...