"Распальцовка русского мира": Один з ватажків "ДНР" виступив з погрозами російському актору, який воює за ЗСУ

Анатолію Пашиніну, який воює з терористами на Донбасі, наважився погрожувати Захар Прілєпін.

Захар Прілєпін. Фото:news.sputnik.ru

Російський письменник, один з ватажків терористичного угрупування "ДНР") Захар Прілєпін виступив з погрозами на адресу російського актора Анатолія Пашиніна, який воює на стороні ЗСУ на Донбасі. Слова бойовика наводить російський сайт НСН, передають Патріоти України.

"Я не знаком с Пашининым, но это его личный выбор. Искренне рекомендовал бы ему не встречаться с моим подразделением в бою", - сказав Прілєпін.

У свою чергу, з критикою слів терориста виступив російський журналіст Олександр Риклін у своєму Facebook.

"Знаете что - не говорите мне после этого, что Прилепин хороший писатель. Хороший писатель может быть алкоголиком, наркоманом, человеконенавистником... Много кем на самом деле... Но пошляком хороший писатель быть не может... А вот эта копеечная распальцовка - "Не дай тебе бог... в бою"... Фи, гадость какая", - написав він.

У Луганську спецслужби РФ та бойовики радились, як протидіяти українським "диверсантам"

четвер, 25 квітень 2019, 21:42

На нараді обговорювалися питання протидії підривній діяльності українських спецслужб на території "республіки", з постановкою завдань по її нейтралізації. У підсумку був розроблений ряд пропозицій щодо вирішення даних питань. В окупованому Луганську за...

Як живеться новітнім українським БТР в Іраку (фотофакти)

четвер, 25 квітень 2019, 19:35

Ця техніка була задіяна в жорстоких боях з ІДІЛ. В мережі з’явилися свіжі фото виготовлених в Україні БТР-4Е, що стоять на озброєнні армії Іраку, зазначають Патріоти України. . БТР-4 повнопривідний восьмиколісний бронетранспортер з колісною формулою ...