Росіяни намагалися підірвати українців та спостерігачів ОБСЄ біля Попасної

Бойовики хотіли скомпрометувати Україну, звинувативши в мінування об'єктів інфраструктури.

Бойовики готували теракт. Фото: прес-центр АТО.

Українські військові попередили теракт бойовиків поблизу Попасної на Луганщині. Про це повідомляють у прес-центрі АТО, передають Патріоти України.

Бійці ЗСУ затримали автомобіль, який пересувався в "сірій зоні", де проводилося розмінування та відновлення ЛЕП. У штабі нагадали, що розмінування та відновлення інфраструктури проводиться за спільною згодою сторін під наглядом представників СЦКК та спостерігачів ОБСЄ.

"У день, коли було затримано автомобіль, роботи з відновлення ЛЕП проводиться не могли - не було відповідного запиту. Автівка пересувалася з боку території, окупованої проросійськими бандформуваннями. У машині була вибухівка, засоби підриву та протитанкова міна, підготовлена для встановлення таким чином, щоб її неможливо було знешкодити", - зазначають у штабі.

У прес-центрі запевняють, що збройний арсенал бойовики підготували для чергової провокації. Міну терористи планували встановити під опорою ЛЕП, на якій згодом мали б підірватися українські сапери та ремонтники або ж спостерігачі ОБСЄ. Таким чином бойовики хотіли скомпрометувати Україну, звинувативши в мінування об'єктів інфраструктури та зриві Мінських домовленостей.


На Луганщині зафіксовано застосування російськими окупантами термобаричної зброї

середа, 18 травень 2022, 18:19

Нагадаю, нещодавно аналітичний відділ ГІ "Права Справа" оприлюднив інформацію про те, що місцеві джерела організації зафіксували передислокацію в окуповане м. Луганськ важкої вогнеметної системи (ТОС-1А). На Луганському напрямку ворог продовжує артилер...

На Луганщині ЗСУ знищили переправу окупантів - інформацію надали місцеві сили спротиву

середа, 18 травень 2022, 17:56

Цей факт ще раз свідчить про те, що український рух спротиву працює плідно й ефективно, незважаючи на доволі складну ситуацію на окупованих територіях. Російські окупанти продовжують наступати в Східній операційній зоні. Основні зусилля ворог зосередив...