Важко в навчанні - легко в будівництві. У Львові курсанти академії Сухопутних військ замість пар ремонтують елітні квартири свого керівництва. Хто змусив студентів працювати, і що їм загрожує в разі відмови, з'ясовувала кореспондент "Подробности" Галина Якушко. Патріоти України пропонують ознайомитися із підготованим нею сюжетом.
Квартира на третьому поверсі старого будинку, недалеко від центру. Площа не менше ста квадратів. Сусіди відкрито говорити бояться. Поза камерою розповіли, останні два тижні курсанти приходили регулярно. Причому цілими групами. Шуміли, носили будматеріали. З учорашнього дня їх тут не бачили. Потрапити в квартиру нам не вдалося.
"Це квартира зареєстрована на одного з високопосадовців академіка в області радіочастот по моєму так. Ця інфа уточнюється, але попередньо це людина, яка могла мати безпосереднє відношення до навчального процесу цього закладу", - каже Руслан Тростинський.
Військові цю інформацію спростовують. Кажуть, курсанти проходили практику на одному з автотранспортних підприємств Львова. Там невідомий чоловік запропонував підзаробити. За день платив по 300 гривень, це майже місячна стипендія.
"Курсанти військового коледжу це давно не діти. Хто їх туди забрав, хто скерував який мотив був для цього зараз встановить слідство", - говорить Антон Миронович керівник прес-служби Національної академії сухопутних військ ім. Сагайдачного.
В АТП нам розповіли, що дійсно взяли на практику 14 осіб. У перший день провели інструктаж. А вже на наступний, частина студентів була відсутня. "Старшого групи який приходив з ними не було. Був сержант, який був назначений їхнім керівником на запитання чому, їх менше він відповів що 6 чоловік сьогодні не буде, вони там десь по справах задіяні в інших", - говорить Іван Велійка директор автотранспортного підприємства "Мира і К".
Зараз служба правопорядку збройних сил проводить перевірку. Результати - передадуть до військової прокуратури. Але поки куратору практики загрожує догана, а студентам повчальна розмова.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...