Шлях від опера до керівництва УБОЗ: Що відомо про нового очільника поліції Луганщини (фото)

Полковник поліції присвятив службі в карному розшуку 17 років, а також ніс службу у всіх "гарячих точках" на мапі Донеччини – від Широкиного до Авдіївки, особисто очолював всі оперативно-пошукові операції.

Сергій Колесник. Фото:прес-служба НПУ

Новим главою поліції Луганської області став Сергій Колесник, який раніше очолював кримінальну поліцію Донецької області. Глава Нацполіціі Сергій Князєв зазначив, що поліція Луганщини за останні чотири роки показала себе, як один з найпотужніших підрозділів. Про це повідомила прес-служба НПУ, передають Патріоти України.

"Результатом такої роботи стало призначення керівника поліції Луганщини Сергія Коміссарова – начальником поліції Запорізької області. Цей регіон є майже втричі більшим за територією і має не менше проблем, які потребують вирішення", - йдеться у відомстві.

"За узгодженням з міністром внутрішніх справ я представлю вам нового керівника поліції Луганської області – колишнього заступника начальника поліції Донеччини полковника поліції Сергія Колесника. За наказом глави Національної поліції України він приступив до виконання обов’язків з учорашнього дня (4 травня. - Ред.)", - зазначив Князєв.

Відзначається, що полковник поліції присвятив службі в карному розшуку 17 років. Він пройшов шлях від оперуповноваженого до заступника начальника Управління по боротьбі з організованою злочинністю ГУМВС у Кіровоградській області.

У 2014 році очолив кримінальну міліцію Маріуполя. У 2015 році він був призначений на посаду начальника місцевої поліції. Через кілька місяців після цього офіцер став заступником начальника - начальником кримінальної поліції Донецької області.

"Полковник поліції ніс службу у всіх "гарячих точках" на мапі Донеччини – від Широкиного до Авдіївки, особисто очолював всі оперативно-пошукові операції. Сергій Колесник удостоєний державних та відомчих відзнак. Зокрема, минулого року Президент України Петро Порошенко нагородив поліцейського відзнакою "За бездоганну службу", - резюмували в прес-службі.

Вибухи в Ірані: Чи вплине атака на завод дронів на хід війни в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 14:11

Варто зауважити, що використання росією іранських дронів проти України не впливає суттєво на хід війни, оскільки українські сили ППО навчилися ефективно їм протидіяти. Днями на військовому заводі з виробництва БПЛА в Ірані пролунав сильний вибух. Крім ...

Настав другий етап каскадного звільнення півдня

четвер, 2 лютий 2023, 22:17

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!