"Скопище холуёв-интеллектуалов": Мережу розхвилював допис Макаревича про депутатів Держдуми РФ

Музикант прокоментував закон, запропонований російськими парламентаріями щодо виробництва американських товарів.

Андрій Макаревич. Фото:Новая газета

Відомий російський музикант, лідер групи "Машина времени" Андрій Макаревич розкритикував депутатів Держдуми РФ, які запропонували прийняти закон про виробництво американських товарів без дозволу правовласників. Запис з критикою депутатів опублікований в Facebook музиканта, зазначають Патріоти України.

"Я весь час думав: це збіговисько холуїв-інтелектуалів хоч раз - ну просто з різноманітності - запропонують закон, який починається зі слова "дозволити"? Чи тільки "заборонити", "обмежити", "заблокувати"? І ось нарешті - якийсь розумник запропонував "дозволити виробляти американські товари без згоди власника авторських прав". Ну слава Богу! Невже не приймуть?", - зазначив Макаревич.

Варто відзначити, що висловлювання музиканта активно обговорюється користувачами мережі.

"Для того, щоб заборонити, думати не треба. Щоб вирішувати, треба працювати і володіти знаннями. Там, у них, цього і в помині немає", "Уявляю собі як ТВ показує, з конвеєра ВАЗа сходить неліцензований Кадиллак!", "Даремно ви так. хмиз дозволили збирати", "Улюблена національна забава БРЕХАТИ і КРАСТИ", - пишуть вони.

Хіти тижня. Проковтнув та виплюнув: Біля берегів Південної Африки зафільмували страшну пригоду дайвера (відео)

середа, 20 березень 2019, 20:30

За словами Райнера Шімпфа, кит не збирався його з’їсти, а проковтнув випадково. Кит проковтнув дайвера, а потім виплюнув назад в океан. Інцидент стався біля узбережжя Південно-Африканської республіки. Фотограф-дайвер Райнер Шімпф плавав в бухті Єлизаве...

Хіти тижня. За нього билися дві імперії: У мережі показали вражаючі старовинні фото міста на Львівщині

середа, 20 березень 2019, 0:35

У серпні 1914-го на околицях міста відбулась відома в історії Городоцька битва - між австро-угорськими та російськими військами. В польському електронному архіві зберігаються світлини міста Городок. Воно розташоване над річкою Верещицею за 25 км від Ль...