"Скопище холуёв-интеллектуалов": Мережу розхвилював допис Макаревича про депутатів Держдуми РФ

Музикант прокоментував закон, запропонований російськими парламентаріями щодо виробництва американських товарів.

Андрій Макаревич. Фото:Новая газета

Відомий російський музикант, лідер групи "Машина времени" Андрій Макаревич розкритикував депутатів Держдуми РФ, які запропонували прийняти закон про виробництво американських товарів без дозволу правовласників. Запис з критикою депутатів опублікований в Facebook музиканта, зазначають Патріоти України.

"Я весь час думав: це збіговисько холуїв-інтелектуалів хоч раз - ну просто з різноманітності - запропонують закон, який починається зі слова "дозволити"? Чи тільки "заборонити", "обмежити", "заблокувати"? І ось нарешті - якийсь розумник запропонував "дозволити виробляти американські товари без згоди власника авторських прав". Ну слава Богу! Невже не приймуть?", - зазначив Макаревич.

Варто відзначити, що висловлювання музиканта активно обговорюється користувачами мережі.

"Для того, щоб заборонити, думати не треба. Щоб вирішувати, треба працювати і володіти знаннями. Там, у них, цього і в помині немає", "Уявляю собі як ТВ показує, з конвеєра ВАЗа сходить неліцензований Кадиллак!", "Даремно ви так. хмиз дозволили збирати", "Улюблена національна забава БРЕХАТИ і КРАСТИ", - пишуть вони.

​Прошиває товсті дерева: Росія завезла під Маріуполь нову смертоносну зброю (відео)

вівторок, 25 вересень 2018, 0:40

На Приазов'ї спостерігається загострення бойових дій. Ворог експерементує з новітнім озброєнням, намагаючись набути тактичну перевагу. Російські окупанти посилили обстріли біля узбережжя Азовського моря. Стріляють чужинці навіть у дощповідомляють Патрі...

Оздоровлює шкіру, судини, нирки та усю систему травлення: Дієтолог розповіла про найважливіший осінній овоч

вівторок, 25 вересень 2018, 0:23

Всім, хто має проблеми із судинами, особливо, варикозну хворобу, серцем, приймає гормони, має сидячу роботу і просто має схильність до легкої набряклості лиця зранку, варто їсти гарбуз. "Хоч ми живемо в ХХІ столітті, в час високих технологій, їжа залиш...