"Скопище холуёв-интеллектуалов": Мережу розхвилював допис Макаревича про депутатів Держдуми РФ

Музикант прокоментував закон, запропонований російськими парламентаріями щодо виробництва американських товарів.

Андрій Макаревич. Фото:Новая газета

Відомий російський музикант, лідер групи "Машина времени" Андрій Макаревич розкритикував депутатів Держдуми РФ, які запропонували прийняти закон про виробництво американських товарів без дозволу правовласників. Запис з критикою депутатів опублікований в Facebook музиканта, зазначають Патріоти України.

"Я весь час думав: це збіговисько холуїв-інтелектуалів хоч раз - ну просто з різноманітності - запропонують закон, який починається зі слова "дозволити"? Чи тільки "заборонити", "обмежити", "заблокувати"? І ось нарешті - якийсь розумник запропонував "дозволити виробляти американські товари без згоди власника авторських прав". Ну слава Богу! Невже не приймуть?", - зазначив Макаревич.

Варто відзначити, що висловлювання музиканта активно обговорюється користувачами мережі.

"Для того, щоб заборонити, думати не треба. Щоб вирішувати, треба працювати і володіти знаннями. Там, у них, цього і в помині немає", "Уявляю собі як ТВ показує, з конвеєра ВАЗа сходить неліцензований Кадиллак!", "Даремно ви так. хмиз дозволили збирати", "Улюблена національна забава БРЕХАТИ і КРАСТИ", - пишуть вони.

Хіти тижня. У мережі показали унікальні кадри російсько-української війни (відео)

понеділок, 23 квітень 2018, 23:40

В Інтернеті опублікована компіляція відео із зони АТО, що включає як уже широко поширені кадри, так і нові, раніше невідомі. Відео опублікували на Facebook сторінці 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців, передають Патріоти України. Як повідомляється в коментар...

Прямо в ціль: У мережі оприлюднили відео знищення позиції терористів на Донбасі

понеділок, 23 квітень 2018, 19:59

Відео було відзняте ще взимку. Волонтери фонду "Повернись живим" оприлюднили вражаюче відео знищення українськими військовими в зоні проведення АТО на Донбасі ворожої позиції. Відповідний ролик розміщений на сторінці фонду в Facebook, передають Патріот...