"Скопище холуёв-интеллектуалов": Мережу розхвилював допис Макаревича про депутатів Держдуми РФ

Музикант прокоментував закон, запропонований російськими парламентаріями щодо виробництва американських товарів.

Андрій Макаревич. Фото:Новая газета

Відомий російський музикант, лідер групи "Машина времени" Андрій Макаревич розкритикував депутатів Держдуми РФ, які запропонували прийняти закон про виробництво американських товарів без дозволу правовласників. Запис з критикою депутатів опублікований в Facebook музиканта, зазначають Патріоти України.

"Я весь час думав: це збіговисько холуїв-інтелектуалів хоч раз - ну просто з різноманітності - запропонують закон, який починається зі слова "дозволити"? Чи тільки "заборонити", "обмежити", "заблокувати"? І ось нарешті - якийсь розумник запропонував "дозволити виробляти американські товари без згоди власника авторських прав". Ну слава Богу! Невже не приймуть?", - зазначив Макаревич.

Варто відзначити, що висловлювання музиканта активно обговорюється користувачами мережі.

"Для того, щоб заборонити, думати не треба. Щоб вирішувати, треба працювати і володіти знаннями. Там, у них, цього і в помині немає", "Уявляю собі як ТВ показує, з конвеєра ВАЗа сходить неліцензований Кадиллак!", "Даремно ви так. хмиз дозволили збирати", "Улюблена національна забава БРЕХАТИ і КРАСТИ", - пишуть вони.

Потяги підуть нескоро: У Кримського мосту знову виникли проблеми

п’ятниця, 14 грудень 2018, 13:15

Український інженер-мостобудівник Петро Коваль переконаний, що російські будівельники перестраховуються. Тендер відкрили 28 вересня, прийом заявок тривав місяць. Потім його відкрили повторно 19 листопада, але наступного дня скасували. До того ж, уряд К...

Будні "наддержави": Під Москвою спалахнув великий ТРЦ (фото, відео)

четвер, 13 грудень 2018, 13:28

Після загоряння з приміщення евакуювали близько 500 покупців і працівників. У підмосковних Котельниках (Росія) 13 грудня спалахнув торговий центр "Мега Біла дача". На будівлі палахкотіли новорічні прикраси, зокрема гірлянди. Про це повідомляє прес-служ...