Винахідники впевнені, що технологія може не тільки очистити головну водну артерію країни від забруднення, а й частково вирішити енергетичну проблему. «Були зібрані зразки біогазу та проведено їх якісний і кількісний аналіз - у відповідних лабораторіях за допомогою наших колег. І дійсно, результати показали досить високу якість біогазу», - зазначив науковий співробітник Кременчуцького національного університету Сергій Дегтяр.
Крім того, паливо, яке видобувають у такий спосіб не має токсинів, тому їм можна не тільки опалювати будинки, а й готувати їжу. Цей винахід принесло кременчуцьким вченим перше місце на конкурсі наукових проектів в Австрії. Винаходом вже зацікавилися місцеві чиновники, зараз вони шукають інвесторів, які погодилися б впровадити технології в комунальне господарство міста.
Цей винахід приніс кременчуцьким вченим перше місце на конкурсі наукових проектів в Австрії. Винаходом вже зацікавилися місцеві чиновники, зараз вони шукають інвесторів, які погодилися б впровадити технології в комунальне господарство міста.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...