Винахідники впевнені, що технологія може не тільки очистити головну водну артерію країни від забруднення, а й частково вирішити енергетичну проблему. «Були зібрані зразки біогазу та проведено їх якісний і кількісний аналіз - у відповідних лабораторіях за допомогою наших колег. І дійсно, результати показали досить високу якість біогазу», - зазначив науковий співробітник Кременчуцького національного університету Сергій Дегтяр.
Крім того, паливо, яке видобувають у такий спосіб не має токсинів, тому їм можна не тільки опалювати будинки, а й готувати їжу. Цей винахід принесло кременчуцьким вченим перше місце на конкурсі наукових проектів в Австрії. Винаходом вже зацікавилися місцеві чиновники, зараз вони шукають інвесторів, які погодилися б впровадити технології в комунальне господарство міста.
Цей винахід приніс кременчуцьким вченим перше місце на конкурсі наукових проектів в Австрії. Винаходом вже зацікавилися місцеві чиновники, зараз вони шукають інвесторів, які погодилися б впровадити технології в комунальне господарство міста.
Підійти до дзеркала в ліфті — рефлекс багатьох із нас, але мало хто замислюється, що це не просто декоративний елемент. Насправді дизайнери ліфтів навмисно вбудовують дзеркала, аби підвищити безпеку, комфорт і навіть психологічний стан пасажирів, перед...
На сесії Парламентської асамблеї НАТО мав бути Петро Порошенко – як учасник делегації.Але офіс Зеленського з підручними з керівництва ВР вирішили його не пустити. От просто тому, що так вирішили.Тепер члени делегації – «слуги» скаржаться, що засідання ...