Скрепи високодуховні: У РФ син депутата під кайфом зайнявся онанізмом в дитячому центрі

У ДК син уральського депутата трудився техніком-програмістом та прямо на робочому місці переглядав порнофільми.
Син депутата зайнявся онанізмом у дитячому центрі. Фото: соцмережі.

Син депутата думи Ірбіт прилюдно мастурбував прямо в центрі дитячої творчості в ДК "Кристал". Зараз потіхами 29-річного чоловіка зацікавилася поліція і прокуратура. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "Ура.ру".

У ДК син уральського депутата трудився техніком-програмістом. Прямо на робочому місці він не посоромився включити на комп'ютері порнофільм і зайнявся онанізмом. Колеги викликали поліцію і швидку допомогу. Проте прибулі медики і правоохоронці застали молоду людину сплячою.

У регіональному главку МВС цю інформацію підтвердили, повідомивши, що при перевірці з'ясувалося, що чоловік перебував у стані наркотичного сп'яніння. "За даним фактом проведено перевірку, винесено відмову в порушенні кримінальної справи, матеріали знаходяться в прокуратурі на повторній перевірці", - повідомила заступник керівника прес-служби відомства Ніна Пєлєвіна.

Мати хлопця є депутатом думи МО міста Ірбіт. Вона працює в системі освіти і на засіданнях Думи піднімала питання про посилення боротьби з наркотиками.

"Уряд запізно ухвалив рішення про обов’язкову обсервацію українців, які прибули з-за кордону", - Снєгирьов

середа, 1 квітень 2020, 16:38

Знову ж таки, виникає питання – хто періодично підставляє президента Зеленського? І чому раз за разом виникають подібні конфліктні ситуації? Президент і Кабінет міністрів запізно вирішили відправляти усіх українців, які прибули з-за кордону, на обов’яз...

Повернення українців з-за кордону порушує чинне законодавство по боротьбі з епідеміями

вівторок, 31 березень 2020, 12:16

Оголошену в Україні надзвичайну ситуацію можна порівняти із «тушінням пожежі бензином». На мою думку, продовження карантину ще на місяць, без відповідної підтримки з боку уряду, серйозно загрожує економічній безпеці держави. Кабінет міністрів пізно зуп...