Скрепи високодуховні: У РФ син депутата під кайфом зайнявся онанізмом в дитячому центрі

У ДК син уральського депутата трудився техніком-програмістом та прямо на робочому місці переглядав порнофільми.
Син депутата зайнявся онанізмом у дитячому центрі. Фото: соцмережі.

Син депутата думи Ірбіт прилюдно мастурбував прямо в центрі дитячої творчості в ДК "Кристал". Зараз потіхами 29-річного чоловіка зацікавилася поліція і прокуратура. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "Ура.ру".

У ДК син уральського депутата трудився техніком-програмістом. Прямо на робочому місці він не посоромився включити на комп'ютері порнофільм і зайнявся онанізмом. Колеги викликали поліцію і швидку допомогу. Проте прибулі медики і правоохоронці застали молоду людину сплячою.

У регіональному главку МВС цю інформацію підтвердили, повідомивши, що при перевірці з'ясувалося, що чоловік перебував у стані наркотичного сп'яніння. "За даним фактом проведено перевірку, винесено відмову в порушенні кримінальної справи, матеріали знаходяться в прокуратурі на повторній перевірці", - повідомила заступник керівника прес-служби відомства Ніна Пєлєвіна.

Мати хлопця є депутатом думи МО міста Ірбіт. Вона працює в системі освіти і на засіданнях Думи піднімала питання про посилення боротьби з наркотиками.

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...