Скрепи високодуховні: У РФ таксист відмовився везти ветерана через милиці (відео)

Водій таксі нарікав, що він сам пенсіонер і йому в будь-який момент може стати погано.

Скрепні таксисти не схильні комусь співчувати. Фото: livekuban.ru.

Очевидці ледь умовили водія відвезти пенсіонера. Історія сталася в Новоросійську, передають Патріоти України з посиланням на "Живу Кубань".

Молода пара викликала таксі чоловікові-ветерану Другої світової війни. Коли водій під'їхав, дівчина попросила його допомогти безпорадному пенсіонеру, коли він буде виходити, адже літній чоловік був на милицях.

Автолюбитель відмовився, заявивши, що взагалі нікуди не поїде. Тоді очевидці почали просити його, закликаючи до людяності. Крім того, водій таксі нарікав, що він сам пенсіонер і йому в будь-який момент може стати погано. Зрештою таксист погодився.

Хіти тижня. Розвідка США з'ясувала, чому зброя "судного дня" Путіна згорає у космосі, не досягаючи цілі

неділя, 21 жовтень 2018, 18:30

Путін стверджував, що "Авангард" здатний досягти цілі зі швидкістю в 20 разів більше швидкості звуку. Він також запевняв, що надзвукова боєголовка вже надійшла в серійне виробництво. В даний час Росія не може знайти джерело найважливіших компонентів ву...

Кава з лимоном: У чому її особлива користь та смакові переваги

неділя, 21 жовтень 2018, 17:04

Любителі найміцнішого еспресо з лимоном можуть не боятися нашкодити здоров'ю, адже лікарі стверджують, що поєднання натуральної кави і кислого лимона, навпаки, вкрай корисне. «Щоб міцний напій не нашкодив, а, навпаки, приніс максимальну користь, в обов...