Скрепи високодуховні: У РФ таксист відмовився везти ветерана через милиці (відео)

Водій таксі нарікав, що він сам пенсіонер і йому в будь-який момент може стати погано.

Скрепні таксисти не схильні комусь співчувати. Фото: livekuban.ru.

Очевидці ледь умовили водія відвезти пенсіонера. Історія сталася в Новоросійську, передають Патріоти України з посиланням на "Живу Кубань".

Молода пара викликала таксі чоловікові-ветерану Другої світової війни. Коли водій під'їхав, дівчина попросила його допомогти безпорадному пенсіонеру, коли він буде виходити, адже літній чоловік був на милицях.

Автолюбитель відмовився, заявивши, що взагалі нікуди не поїде. Тоді очевидці почали просити його, закликаючи до людяності. Крім того, водій таксі нарікав, що він сам пенсіонер і йому в будь-який момент може стати погано. Зрештою таксист погодився.

Пекельний автобус для "смертників": Киян катають на маршрутних таксі, які ніяк не можна випускати на лінію

понеділок, 22 січень 2018, 21:41

Ціни на проїзд невпинно підвищується, чого не скажеш про якість та безпеку послуги. "По місту їздить 502-га маршрутка без гальм. Поліції повідомили", - йдеться у дописі. Это же возможный убийца за рулем", "Может быть, он так всегда ездит", "Да ладно ва...

"Путінська хвойда" проти академіка: Як у Чехії обиратимуть президента і чого чекати Україні - журналіст

понеділок, 22 січень 2018, 21:20

Різновекторність політики кандидатів на високий пост найчіткіше проглядається у тому, як вони ставляться до Росії і до співпраці з нею. "Мастодонт чеської політики чи професор?" – саме так називається стаття українського політолога Бориса Зайцева і сам...