Генеральна прокуратура перевірила декларації половини народних депутатів, стосовно 53-х з них матеріали перевірки направлено до Національного агентства з питань запобігання корупції. Про це на брифінгу повідомила начальник Відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції Генпрокуратури Валентина Сеник, передають Патріоти України з посиланням на УНІАН.
“Опрацьовано приблизно половину електронних декларацій народних депутатів. До НАЗК надіслано вже 53 матеріали на вжиття заходів відповідно до закону України про запобігання та протидії корупції. З них щодо несвоєчасного подання декларації — одна інформація. Неповне відображення даних у декларації — 28 інформацій, порушення обмежень щодо сумісництва — 11, порушення обмежень в частині отримання подарунків — 2 інформації”, - сказала вона.
Також Сеник додала, що всі ці 53 народних депутати можуть бути притягнуті до адміністративної, а не кримінальної відповідальності, оскільки різниця між задекларованим майном і фактично наявним, є меншою, ніж 250 мінімальних заробітних плат, а інші порушення, виявлені у деклараціях, також караються адміністративно.
Вона пояснила, що адміністративна відповідальність — це стягнення штрафу у розмірі від 850 до 1,7 тис. грн, а також конфіскація майна, а стосовно посадовців, які працюють не на виборних посадах, може бути застосовано відсторонення від таких посад терміном до одного року.
В сучасній оселі з'являється все більше техніки, яка суттєво полегшує щоденне прибирання. Очищення поверхонь без використання хімічних засобів стає можливим завдяки пароочиснику. Ефективний у боротьбі з брудом, мікробами та пилом, прилад чудово підходи...
Ремінь газорозподільного механізму (ГРМ) - забезпечує синхронну роботу клапанів і поршнів, контролюючи їхній рух. Якщо ремінь ГРМ виходить з ладу, це часто призводить до серйозних пошкоджень двигуна. У дизельних автомобілях, де двигуни працюють під під...