Умови трудового контракту голови правління НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва і Колективний договір держкомпанії дозволяють істотно варіювати кінцевою сумою заробітної плати. Про це йдеться у відповідних документах, які є у розпорядженні "Економічної правди", передають Патріоти України.
"Так, в додатковій угоді до трудового договору від 13 квітня 2016 року вказується, що крім посадового окладу (1,041 млн гривень.) СЕО отримує щомісячну премію "на умовах і в розмірі відповідно до колективного договору підприємства", - зазначається в публікації.
За даними ЕП, на даний час в "Нафтогазі" діє колективний договір від 25 червня 2012 року, підписаний тодішнім главою держкомпанії Євгеном Бакуліним. Відповідно до нього, преміювання співробітників апарату НАК можливо на рівні до 200% від посадового окладу.
Перша половина з них (100%) виплачується в щомісячному режимі "за виконання виробничих функцій і завдань". Це означає, що систематична зарплата керівника НАК становить 2,082 млн гривень в місяць. Інші 100% виплачуються не системно "за внесок в загальні результати роботи". В такому випадку щомісячна сумарна винагорода глави "Нафтогазу" може досягати 3,123 млн гривень.
За даними джерел ЕП, в даний час в НАК розробляється новий колективний договір. Видання звернулося в НАК з питанням про статистику використання опцій нарахування премій СЕО, але відповіді не отримала. Раніше Андрій Коболєв неодноразово заявляв про те, що підвищення зарплат топ-менеджерам держкомпаній є стимулом у боротьбі з корупцією: "Щоб зберегти людину, яка приносить результат, і щоб вона не стала корумпованою, потрібно платити їй на ринковому рівні".
Підійти до дзеркала в ліфті — рефлекс багатьох із нас, але мало хто замислюється, що це не просто декоративний елемент. Насправді дизайнери ліфтів навмисно вбудовують дзеркала, аби підвищити безпеку, комфорт і навіть психологічний стан пасажирів, перед...
На сесії Парламентської асамблеї НАТО мав бути Петро Порошенко – як учасник делегації.Але офіс Зеленського з підручними з керівництва ВР вирішили його не пустити. От просто тому, що так вирішили.Тепер члени делегації – «слуги» скаржаться, що засідання ...